Akşam erkek arkadaşımla korku filmi izleyeceğiz. Fazlasıyla korkutucu film önerir misiniz?

Akşam erkek arkadaşımla korku filmi izleyeceğiz. Paranormal Activity veya Dabbe 6 izleyelim dedik ama sizin önereceğiniz daha korkunç bir film var mı?

0|1
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Cinli film isterseniz siccin. Korku gerilim isterseniz tepenin gozleri.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Korku Seansı hoşunuza gidebilir Kötü Ruh'da iyidir.

1|0
    0|0
    • Korku Seansı'nı izledik ve hiç korkmadık

• Korku Seansı

1|0
    0|0
  • Bencede o dedimlerin en iyi korku filmleri testere falan hikaye gerilimsiz korku mu olurmuş :)

0|0
    0|0
  • korkunç bir film

0|0
    0|0
  • Kucuk emrah izkeyin

0|0
    0|0
  • Kuran'da cehennem ayetlerini oku yeter zaten 😄

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Paranormali izledim, sırf kağı gıcırdamalarından oluşan bir korku anlayışı var ve bu filmden korkan kafasını çöpe attırsın :D

1|0
    0|0
    • Evet yaa ben izledim 3 tanesini onun zaten de erkek arkadaşım izlememiş. 1. sini izledik geçen gün tamamen boşa zaman kaybıydı

• Aynen o yüzden türk korku filmlerini önermem, koleksiyoncuyu izleyin adrenalin heyecan olur, korku izlemeyin

• Nasıl olsa film izletmicek sana😂

1|0
    0|0
    • Her akşam birlikte dizi izliyoruz bu akşam da film izledik. İnsanın içi fesat olmasın işte.

• Benim de demek istediğim, biz öyle 1-2 saat film izleme bahanesiyle oturup yarıda sevişmeye başlayanlardan değiliz onu anlatmaya çalışıyorum. Zaten birlikte yaşıyoruz her anımız birlikte geçiyor bu nedenle de öyle şeylere gerek duymuyoruz.

• Siz daha iyi bilirsiniz tabiki apla :( kızma bize

• Dabbe izle

1|0
    0|0
    • Dabbe 5i izledik geçenlerde. Bu hafta diğerlerini izlemeyi düşünüyoruz. Teşekkürler

Yükleniyor...