Blog, Kitap, Film Önerisi Yapabilecek Yazar Kafası?

merhaba,

Kendim geliştirdiğim bir projede altta belirttiğim işleri ya da uğraş diyim bunu bir iş olarak görmemek gerek bunları veya bırkaçını yapabilecek birkaç arkadaş arıyorum. proje yeni başladığı için bir gelir olmayacak ama olursa tabikide gelir paylaşılacak. ilgilenenler cnrakts1@gmail. com a mail atabilir.

Başlıkta da belirtiğim gibi daha önce blog yazmış olan ve ya yazabilecek.
kitap/ film önerisi yapabilecek,
ya da seyahat deneyimlerini anlatabilecek arkadaşlar aryıroum.

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• ben son olarak Ken Grimwood'un kitaplarının tamamını okudum, inanılmaz heyecanlıydı. çok sürükleyici. br de türk edebiyatından Ayfer Tunç "bir deliler evinin yalan yanlış anlatılan kısa tarihi" diye çok enteresan bir roman yazmış, kitapta hiç diyalog geçmiyor ve çok enteresan bir kurgu var. tavsiye ederim.

0|0
    0|0
    • mail atarmısın

• onu da sen yap bir zahmet. insanların zamanları değerli

• bana tavsiye etmeni istemedim bir kitabı anlatmanı istedim. hiçbir emek karşılıksız kalmaz merak etme

Erkekler Ne Diyor 2

• Bunu yapabilmen 40 degil 200 firin ekmek yesen yine yapamazsin sen zor is bunlar

0|0
    0|0
    • neden böyle bir görüşe kapıldın?

• Bunlarla ugrasmasi zor bu isler kolay degil takipci kasman lazim bie cok sey yapman lazim sen arastirma yap biraz

• bir kaç tane büyük site sahibiyle görüştüm öneri yazısı yazacaklar. site biraz dolduktan sonra reklamları çıkacak ondan sonra alışveriş vs bölümleri açılacak. step by step gidiyor ilk önce sitenin dolması lazım. bilmeden etmeden yorum yapma

• Kitap ve film önerisi yapabilirim ancak...

0|0
    0|0
Yükleniyor...