Kitap yazmak istiyorum?

Merhaba arkadaşlar ben psikiyatri doktoruna gidiyorum ona kendi çapımda yazılar yazdığımı söyledim ve bana bunu değerlendir dedi bende internet sitesi üzerinden kitap yazmak istiyorum ama nerden ve nasıl yapılır bilmiyorum yardım edermisiniz lütfen

1|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Blog açmanı öneririrm kendine blog nasıl açılacağını googleye yaz çıkar videoları felan izleyip öğrenirsin. Blogger diye siteler var zaten. Wattpad diye birşey var üye ol yazmaya başla. Beğeni toplarsan bir yayın evi gelicek senin ile anlaşacak. Blog sitesinde böyle birşey var yeterince ün salarsan reklam yapmak için senin bloğunu kullanacaklar. Oradan da para alırsın bir miktar :D

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• wattpad. com a üye ol ve başla yazmaya tutulursa yayın evleri ile anlaşabiliyosun güzel bir platform

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Aslında dıgıtale hemen gecmemenı tavsıye ederım, konu uzerınde uzun uzun dusunup yazdıklarını uzun uzadıya taslaklar halınde dıkkatlıce irdelemen gerekıyor. Dıgıtale her seyı anında aktarırsan "o işi bitmiş" sayıp uzerınde durmazsın. Tasarımcıların ve uretkenlerın aslında bıraz da kıt olması bu zamanda bundan kaynaklı. Benım sana küçük ve derin bir tavsıyem, yazdıgın seylerı anında paylaşmaya cok meyıllı olma.

1|0
    0|0
  • Wattpat i araştır, tam senlik

1|0
    0|0
  • yaz knk izin verdim

1|0
    0|0
  • Hmm ilk yazip sonra bir yayinevi ile anlasip kitabini bastirabilirsin guzel fikur 😊

1|0
    0|0
  • ben de yazıyordum ama hazır olmadığıma karar verip biraz daha okuyup üslüb gelşitirmeye karar verdim. Bu konuda belki birbirimize yardımcı olabiliriz.

1|0
    0|0
  • Yazalım sis

0|0
    0|0
  • Blog ile basla derim ise

1|0
    0|0
  • psikolog parAYı koparmak için karşısındakine yazar rolü yapar parayı cebime koyuncada canım rolü bence ikiside olma

0|0
    0|0
  • Eline sağlık devam et. Watpadd tabiki

0|0
    0|0
  • yaz o zmn

0|0
    0|0
  • Blog açıp

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Wattpad adlı site sana yardımcı olacaktır.

1|0
    0|0
  • whatpadd

0|0
    0|0
  • wattped , mobidik

0|0
    0|0
Yükleniyor...