Neden seviyesizlik hoş karşılanıyor?

bakıyorum da komik olarak izlenilen filmlerde küfür olunca çok gülünüyor ,tiyatro yine öyle, hatta kitaplarda da küfürlü çok olursa neden se ilgi çekiyor küfrü çok mu seviyoruz?

0|0
11|20

En İyi Kız Görüşü

• artık evir değişti alışmalısın :))

0|0
    0|0
    • şimdi değilki eskiden böyle

• hayr daha önceden bööle değildi bazı seyler yolundaydı fakat zamanla nesl değisiyor

• basın görsel özellikle çok etkili

Kızlar Ne Diyor 10

• ben seviyorum .. tuvalet mizahı diyorlar yeni yeni...

gülüyorum eğleniyorum... mizah sonuçta seviye değil zeka bazende basitlik aramak lazım!

0|0
    0|0
  • hiç düşünmemiştim bu konuyu. ben sevmem çünkü o tarz şeyleri izlemeyide okumayıda

0|0
    0|0
  • Toplumun cahilliği...

0|0
    0|0
  • cok seviyoruz cünkü her seyin kolayını seviyoruz. kolay yoldan adam susturmak, kolay yoldan gülmek, kolay yoldan güldürmek...ben yapıyor muyum? bazen evet.

0|0
    0|0
    • Kudur kolay yoldan guldurmek degildir ki. Cik sokaga birine kufur et bakiyim guluyo mu ?

Kufur bazi insanlarin genelde komedyenlerin agzina yakisiyo konusma tarzina gorede degisiyo

• küfretmek değil de küfredilecek çok şeylerimiz var ama napıyoruz dilimizi tutuyoruz tutamaynlar utansın ne ayıp..

0|0
    0|0
  • Küfürden hoslanmıyorum küfreden kızdan ekstra soguyorum bana genelde boylesi hiç bilmedigim bir nedenden(!) erkekte tecrubeli oluyorlar

0|0
    1|0
  • Kufur yerinde seviyesiz degildir bence.

0|0
    0|0
    • bazan gereke biliyor

ama kullanınca terbiyesiz deniyor insana

• Küfrün de bir kültür olduğunu düşünenlerdenim. Küfür bazı durumlarda gereklidir ve ayıp olmamalı.

0|0
    1|1
  • Küfür etmeyi severim. Yerinde kullanıldığı zamanda cuk oturuyor.

0|0
    0|1
  • doğal olan herşey güldürür

0|0
    0|0
    • türkiye dışında da böylemi

• evet. link bu

• anladım haklısınz

Erkekler Ne Diyor 20

• Küfür edince seviyesizlik değil de harbi dobra olduğunu sanıyor insanlar.bir de anaya bacıya edilen küfürleri hiç anlamıyorum tamam bir insanı sevmiyorsun onu anladık da anasından bacısından ne istiyorsun o insanların başkalarına yaptığı gibi onlarda da sevmedikleri ya da nefret ettikleri bişey gördüğümüzde onların da anasına bacısına küfretmek lazım bakalım anlayışla karşılıyorlar mı

0|0
    0|0
  • Aslında iş küfürü sevmede değil.İş bütün gün çalışıp millette uğraşıp bu yetmezmiş gibi trafik,kötü olaylar vb.şeyler olduğunda bir kelimeyle insan içini dökmek istiyor.Yalnış tabiki de.Ama hayat zor alışmak zor sürekli kötü gidişat olunca bu durumlarda normal oldu.

0|0
    0|0
  • Hayat o kadar sıkıntılı oldu ki. İşte kötü kötü haberler, iş stresi, Saygısızlık, Samimiyetsizlik. İnsanlar git gide içe kapanır oldu. Öyle ilgi alaka yok. Haliyle gülmek için en ufak sebep arıyoruz. Normal bişey bu. Cem Yılmaz'a da gülüyorum Recep İvedik'e de. Ya da geçmişte Kemal Sunal'a da.. Emin ol küfürlü şeylere gülenlerden çok vardır günlük hayatta argo bile ağzına almayan...

0|0
    0|0
  • amerıkan fılmlerımı ızleyelım?

onlar dahada kufurlu her lafında var. bızde nıye tepkı cekıyorkı anlamıom .

0|0
    0|0
    • tepki değil küfürle olunca daha hoş gibi geliyor ama normal yaşamda söylendiğinde hoş karşılanmıyor

• erkekelr genelde küfür eden kızları daha cana yakın buluyor kendinden göryrlar nedense :)) belkide yapamacağını bildiği halde küfür etmesi hoşuna gidiyordur :)

0|0
    0|0
  • Böyle gerizekalı ve cahil bir toplumun nasıl tepki vermesini bekliyorsun? Filozofu Nihat Doğan, Komedyeni Şahan Gökbakar, Sanatçısı Ajdar olan bir toplumdan söz ediyoruz. Toplum öyle olmasa bu adamları baş tacı eder mi?

0|0
    0|0
  • Top topu çeker, sorun toplumda.(Her zamanki gibi.)

0|0
    0|0
  • Zaten bu filmler, diziler hepsi boş işler müdürlüğü. Bir millet bu kadar mı boşa zaman harcar anlamıyorum ki. Tam bir film izleyesim geliyor, len diyorum şimdi 3 saat gidecek boşu boşuna değer mi ? Küfürlüsü de terbiyelisi de saçmalık bence.

0|0
    0|0
  • Her kufur eden komik olmaz ve her kufur eden kisi sevilmez.yeri ve zamani cok onemli tabi soyleyis tarzida cok onemli

0|0
    0|0
  • Aksine bu tarz durumlardan hiç haz almam...

0|0
    0|0
  • Açıkçası ben tercih etmiyorum.

İnsanlar karakterlerine uygun olanı yapıyorlar.

0|0
    0|0
  • o bu küfür edince birşey olmuyor biz küfür edince terbiyesiz.!

Çağdaş Olamayan Türkiye'nin hali.

Hainlerle el şıkışan ülke ne kadar çağdaş olabilirki ?

0|0
    0|0
  • yerinde ve zamanında yapıldığı için olmasın? hoş karşılandığı söylenemez.. lakin insanlar neyi izleyeceğini biliyor ve ona göre seçimini yapıyor.. insanlar gülmek istiyor.. tabiki gülmek için bu gerekli değil ama en kolay yöntem bu..

0|0
    0|0
  • bilinç altımızda bastırılmış bir çok duygumuz olduğu için...

0|0
    0|0
  • küfürü ustalıkla kullanabilmek çok önemli bir meziyet bence de ama öteki taraftan durum harbiden içler acısı recep ivedik gibi bir ayının maceralarını konu alan bir film bile fenomen haline gelebiliyor ülkede

0|0
    0|0
  • kavgayı severiz

0|0
    0|0
  • Komik olan şeye gülünüyor.Küfür edip güldürmek o kadar kolay değilki.

0|0
    0|0
  • küfür bence hayatın bir parçası. neden kendimizi kasıyoruz ki?

1|0
    0|0
  • uyumsuz milletiz çünkü

0|0
    0|0
  • "Sana lanet olsun, cunku sen de annene lanet etmistin."

0|0
    0|0
Yükleniyor...