Neden her kavgada kadınlar haklı çıkar

Neden her kavgaya erkekler haklı olarak başlasada kadınlar haklı olarak çıkar (Soruma evli çiftlerin cevap vermesini rica ederim)

0|0
3|23

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

• çunku biri susmak zorunda ve kadın susmaz makine gibi konuşur baktı sonu gelmiyor kavganın erkek herşeyi sineye çeker ve susar genelde ben böleyim ama kadın herzaman haklı çıkmaz ben gir tartışmaya girdigimde %80 kazancagımı bilirsem girerim ve öyle olur genelde...

0|0
    0|0
  • şeftali her zaman değerlidir

0|0
    0|0
  • Aslında sorunun ne kadar cevabı sayılır bilmem ama ben genelde şu kanıya varmışımdır hep erkek egosuyla kadın egosu farklı bir işleyişe sahiptir.Erkek istediğini alamasada (evlilik müsessesi için konuşuyorum)belli bir müddet sonra sırf karşı tarafın mutluluğu için kaybetmeyi tercih edebilir.Oysa kadın sadece kazanmalıdır(istisnalar elbette vardır) ve o yüzdendir ki kazanamayacağı birr tartışmaya girsede mutlaka bir yolunu bulup haklı çıkar ya da kazanır.Buda kadının doğasında vardır eliyle gücüyle yıkamadığını diliyle çenesiyle yıkar :)

Buda ayrı bir tartışma konusu doğurur erkek hırs yapmadığı müddetçe kenara çekilir ..

0|0
    0|0
  • :) eski sevgilim her tartismada hakli ciktigini sanardi. Bir sure sonra ayrilma noktasima geldik bir olay yuzunden. Hala hakli oldugunu dusunuyordu.. Ama sonra asil meselenin hakli olmak olmadigini anladginda bu sfer de defalarca ozur dileyerek agliyordu.. Sen hakliydin hep diyordu. Kadinlar boyledir iste:))

0|0
    0|0
  • Artık tartışmak bizi yoruyor. Bikiyoruz biliyoruzki biz ne söylersek söyleyelim kadın kendini haklı çıkaracak biseyler buluyo bulamazsa geçmişi aciyor. Bizde lânet olsun diyoruz susuyoruz. Yoksa haksız olduğumuzdan değil. Değmeyeceğinden

0|0
    0|0
  • yooo bende öyle olmuyor o haklıymş gibi baslıyoruz detaylara inip yanlışlarını gösterdikçe be haklı çıkıyorDUM

0|0
    0|0
  • Sence? :)

0|0
    0|0
  • Hiç susmadıkları ve erkeği baydıkları için olabilir ... veya kadınlar öyle biryerden öyle bişe düşünüyorki erkeğin sistem kilitleniyor :D

0|0
    0|0
  • daha fazla uzarsa ağzını burnunu kırmamak için uzatmaz erkekler:)

0|0
    0|0
  • erkekler kadınların çenesinden bıkınca tamam der haklısın der olayı kapatır yoksa kadın haklı olana kadar çene yapar

0|0
    0|0
  • Kadınlarda bulunan erkeklere konulmayan bir özellik o.Organ gibi düşün.Haklı çıkma organı

0|0
    0|0
  • erkekler sevmez konunun uzamasini lakin bayanlar gece boyu gun boyu tartisabilirler cunku tartismaya ve akabinde hakli cikmaya doyumsuzlardir :-)

0|0
    0|0
  • Kadınlar bu konuda daha güçlüler,erkek tatsızlık uzamasın deyip pes ediyor.

0|0
    0|0
  • kadın hakkı yoktur hakkı erkek ismidir. kim demiş kadın hakkı diye olsa olsa kadı hakkı olur şekerrrr

0|0
    0|1
  • Cene var konusmaya basladimi tamam haksizim özür dilerim suclu benim diyorum

kurtuluyorum (:

0|0
    0|0
  • Kadına el kalkmaz onlar melek ya hassas kırılgan ya bu yüzden onlar daima haklı oluyor

1|0
    0|1
  • kadınlar akıllı erkekleri severler ÇÜNKÜ ÇILDIRTMAK BAYANLARIN İŞİDİR

0|0
    0|0
  • haklı yere bağırırlar çünkü

0|0
    0|0
  • niye bekarlar cevap veremiyor

ayrımcılıkmı yapıyorsun:)

0|0
    0|0
  • kadınlar tartışmalarda daha sakin mantıklı yanıtlar verebildiği için:)

0|0
    0|0
  • ufku geniş acıklaması uzun bir soru sormuşsun kardeş ...

0|0
    0|0
  • çene basıyor çünkü kelime çok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bizimki degisik oluyor. Erkek hakli-kadin hakli-ikimiz de haksiz. Tabi aradaki hir gurden o da haksiz cikiyor. İnsani cildirtmakta ustume yoktur. Sonucta sariliriz. Ozur dileriz. Oyle barisilir.

0|0
    0|0
  • dırdır eden haklı çıkıyor öyle diyeyim.

0|0
    0|0
  • bende hiçde ben haklı çıkmıyorum kocam daha dırdırcı

0|0
    0|0
Yükleniyor...