"Türkiyede Rüzgar" Konulu Resim Yarismasi hakkinda en iyi fikirleriniz (detaya bakin) ?

Türkiyede Rüzgar Konulu Resim Yarismasinda yer aliyorum. Hadi en güzel Fikirlerinizi verin bana, ne cizebilirim? :) Siradan seyler olmazsa iyi olur (ucurtma, pervane gibi)

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Sanatçı fikrini söylememeli ama çizmeye vaktim olmadığı için şanslısın:

Türk askeleri ön sırada arkasında halk hepsi bayrak sallıyor (diğelim bunlar kağıdın sol tarafında sağ tarafa dğoru barak sallıyorlar) sol tarafta da ülke düşmanları bu bayrağın (ya da bayrakların; herkes tek bir bayrağı da sallıyor olabilir bu daha dokunaklı olur) rüzgarından yıkılıyorlar (o efekti verebilirsen güzel olur), hatta attıkları mermi rüzgarın etkisiyle dönüp kendilerine gelior vesaire. Hatta kanları Akdeniz'e (şimdiki Ege'ye) dökülse de süper olur.

:x

1|0
    0|0
    • attıkları mermi rüzgar etkisi ile geri dönüyor ama askerler o rüzgardan etkilenmeden ayakta duruyor he vaşşş :D

• hayatımda hiç resim sanatı ile ilgilenmedim ama resimlerde saçma sapan şeyler görmek yerine gerçekçiliği tercih ederim uçan bir köpek çizip bunun üzerine 1 saat entel dantel tartışmalar yapmak mı sanat :D

• @nvllivs_in_verba zaten mümkünse sen sanatla ilgilenme sanat camiasina büyük bir iyilik yapmış olursun. "Uçan Köpek" bir hayal ürünüdür ve resimde (el becerisinin de ötesinde) En çok ihtiyaç duyulan şey de HAYAL gücüdür. Tabiki sanatın farklı akımları vardır REALİZM (gerçekçilik), FÜTÜRİZM, KÜBİZM, EMPRESYONİZM ve (benim de favorim) "SÜRREALİZM" gibi ve daha fazlası. [{ Ayrıca kimse uçan Köpek çizip bu çizimin üzerine "entel dantel yorumlar yapmıyor}] Bilmeden konuşman da Cahilliğini ön plana çıkarıyor. Tebrikler kendini ifşa ettin ^^

Erkekler Ne Diyor 4

• Kanka yaprak çiz resmin en önlerinde
    üstüne bir çocuk çiz her tarafı hayretçe izliyor.
    Anlamlı olur
    Di mi @SevaChan :)

1|0
    0|0
    • Aynen çok güzel olur ve daha da dramatize eder. Çekilen acıları da bu yansıtır. İşte sanattan anlayan insan da bir farklı oluyor :3

• @SevaChan tesekkur ederim :)

• bir kadın çiz gözlerindeki öfke fırtınaya dönüşüyor.

1|0
    0|0
  • rüzgar gülü :)

1|0
    0|0
  • Rapunzeli bir kuleye hapsolmuş hayal et rüzgar essin saçlarını savursun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...