Bunu yapınca afedersiniz bitch mi oluyorum?

Arkadaşlar ya ben tesettürlü bir kızım, ama küçüklüğümden beri şarkı söylüyorum sahne almışlığım da oldu kapanmadan önce. Fakat artık kapandım sahnelere çıkmayı uygun görmüyorum ama mesela içimdeki müzik sevgisini de atamam ya, bende smule dan şarkı söylüyorum herkesle düetler yapıyorum.. Bu kötü birşey mi sizce? Eski sevgilim görmüş düetleri bana yazmış ki, o başındakini kirletme, çıkar felan senin gibi bitchler yüzünden müslümanların adı kötüye çıkıyor.. Kahpelik felan Dedi.. Çok üzüldüm gerçekten sizce de yapmamam mı gerekiyor bunu? Çok mu kötü birşey? Tamam hani erkekler sesimi duyuyor ama en minimuma indirmeye çalıştım sahneye çıkmaktan vazgeçtim mesela ne bileyim kötü hissediyorum kendimi..

Güncellemeler:
Sonuçta tesettüre girmemek vücut hatlarını göstermek ayrı bir günah sesini duyurmak ayrı bir günah. Tesettüre girince günah işleme kotam mı azalıyor? Benim de bir nefsim var kapanınca birden bire herşeyim mükemmel olamaz ki..

0|0
12|17

En İyi Erkek Görüşü

• İlahi söyle. Milleti anlamıyorum Allah (c. c) kime kullarını yargılama hakkı verdi ki bunlar vazife edindi yok oruç tutmuyor diye adamı bilip bilmeden kafir ilan etmek namaz kılmayanı dinsiz görmek Bir insan “Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühu ve resulüh” diyorsa o insan müslüman dır farzlarını yerine getirmiyorsa günahkardır onun cezasını da Rabbim verir veya affeder elalem sevap işlicem derken günaha giriyor Müslüman a kafir deyip imanını sıkıntıya sokuyor yav siz önce kendi nefsinizi terbiye edin. Kardeşim sen kimseye bakma Rabbinden yardım dile en güzeli ilahi söyle

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kiz arkadaslarina yine söyleyebilirsin.. Eski Erkek arkadasin da madem cok muslumanmis o zaman sana yazmamali madem cok biliyo onceden senle sevgili olmasaymis.
    Sen o oglani takma onemli olan Allah in ne dedigi. Kiz arkadaslarina soyle, guzel sesini evlenecegin esine soylersin canim benim. Biliyorum ayrı ayrı günahlar şarkı söylemek mukemmell bisey huzur verici ama bunu emin ol kötüye kullanacak erkekler vardır butun erkekler demiyorum ama illaki olur. Hem de başımızda islam bayragi tasiyoruz biraz daha dikkat etmemiz lazim :) 😘

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• -baskalarinin lafiyla hareket etme
    -seni kaybetmis ya da sen birakmissin zoruna gitmis pislik atiyor
    -kadinlara hitap eden yerlerde pekala muzigini icraa edebilirsin (kapali bayan havuzu gibi)
    -dini kurallara riayet edrek hayallerini erteleme yarin cok gec olabilir...

0|0
    0|0
  • İbni Ömer radıyallahu anhümâ'dan rivayet edildiğine göre Resûlullah sallallahu aleyhi ve sellem şöyle buyurdu:

"Bir adam din kardeşine, ey kâfir derse, bu söz ikisinden birine döner. Eğer böyle denilen kişi söylenildiği gibi ise söz doğrudur; yerini bulmuş olur. Aksi takdirde bu söz söyleyene geri döner."

Kimse kimsenin inancını sorgulayamaz, herkes kendine baksın. Sende öyle insanlardan uzak dur bence, bir erkek eskiden sevgilim dedigi kadına bu tarz kelimeler kuruyorsa adamlığı geçtim erkek bile demek fazla onlara.

0|0
    0|0
  • Çok kötü bir şey değil.

0|0
    0|0
  • Okumadım ama olmuyosun

0|0
    0|0
  • hayatım, kapanmak la müslüman olunmaz ama inancını sorgulamam. yanlız sen erkek arkadaşından vazgeç. benim müzik dükkanım var. örtülü çok müşterim var. müzik ruhun gıdasıdır. ve asla ve asla o arkadaşının dediği gibi değildir. sana baskı kuran insanlar seni sindirmeye çalışanlar seni en çok kullanmak isteyenlerdir. inancın vasıtasıyla seni kullanmak istemeleri hiç hoş değil. ayrıl gitsin. sesle tahrik falan böyle şeyler yok, hurafe hayatım. o zaman neden bendir ney çalıyorlar. zikirlerde.

0|0
    0|0
  • Bitch nedir mübarek 😂

0|0
    0|0
  • kafana göre takıl. 45 çocuğa tecavüzü bir kereden bişey olmaz diyen "müslüman! partinin iktidarına ses çıkarmayan oy veren zihniyetler senin müslümanlığını sorguluyor ise doğru yoldasın

0|0
    0|0
  • Ne alaka ya o salağı niye dinliyon ki

0|0
    0|0
  • Aynen basnortusunun bir anlamıvar aAllah celuceleluhu buturuyorki örtünün haramdan ve günahlardan uzakdurun sesin eerkeklerehharamdır gerisi sana kalmis

0|0
    0|0
  • yobaza bak sen nesli bitmiyor bunların

0|0
    0|0
  • Bu devirde bitch karşına geçip bitch diyemessin

0|0
    0|0
  • senin sevgilin hem dar kafali hem de ici fesat Allah yarsimcin olsun

0|0
    0|0
  • Evet müzik haramdır

0|0
    0|0
    • Müzik haram değildir.

• Sence araştırmamış mıyımdır?

• Araştırma nı ne yönde yaptın bilmem ama müzisyen birinin cenazesi geçerken efendimiz cehennem buna vacip oldu demiştir kısaca bu yönde hadis

• Salla gitsin ya güzel kardeşim kendisi adam gibi adam olsa en başta sana öyle laf sokmaz

0|0
    0|0
  • Bu yaptığın haram evet. Ama arkadaşının bu şekilde davranması yanlış bunu daha güzel bir biçimde anlatması ve biraz daha anlayışlı olması lazım.

0|0
    0|0
  • adam haklı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Canını sıkma bence :D
    İçinden geldiği gibi yaşa.

0|0
    0|0
  • Sarki soylemenin gunahi mi olurmus? Icindeki muzik yapma istegini neden bastirmaya calisiyorsun ki? Inanclarin bu konularla hic bir ilgisi yok, karistirmayin da. Ilk bunlari bir sorgula ve sonra icinden ne geliyorsa kimsenin senin hayatina karismasina izin vermeden yap lutfen.

0|0
    0|0
  • ne alakası varmış acaba tesettürle şarkı sölemenin beyinsiz herif.

0|0
    0|0
  • Ya ona ne kıskanç köpek, aldırma sen ona. Ağzı olan konuşuyor

0|0
    0|0
  • Basindakini cikarma. Seni dinleyenler seni goruyor mu? Tesetturlu oldugunu biliyor mu?

0|0
    0|0
  • canim sadece bayanlara hizmet veren yerlerde bunu yapabilirsin niye kendini kisitliyosun ki

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum ya gerçekten çok üzülüyorum çok seviyorum müziği ama çok sert tepkiler alıyorum etraftan

• bazen oluyor ya kadinlar toplaniyor bir mekanda falan eglence gibi oyle seyleri arastirabilirsin

• Ya onları boşversene seen, devam et şarkını söylemeye. Sadece biraz daha dikkatli ol, minimuma indirmeye çalış

0|0
    0|0
  • Helö bitchezz

0|0
    0|0
  • bence söylemelisin kapalı biri olarak diyorum

0|0
    0|0
  • Bunu diyenlerinki müslümanlık değil geri kafalılık. Ayrıca diyelim ki günah sen sadece kendinden sorumlusun senin yüzünden müslümalrın adı kötüye çıkıyo ne demek. Sen seviyosan söyle tvye çıkıp oranı buranı açıp klip çekmiyosun sonuçta. Dinde bu kadar kısıtlama yok olamaz da

0|0
    0|0
  • Kapalı insanlar istediğini yapamaz diye bişey yok. Her insan özgürdür açık ya da kapalı fark etmez. Sen şarkı söylemeyi seviyorsan söyle kimse karışamaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...