Batman mi Superman mi kimin tarafındasın?

Eveet hazır "Batman V Superman" filmi vizyona girmişken sizlere böyle bir soru sorayım dedim siz kimin tarafındasınız?

Şahsen ben tabi ki her zaman Batman'in tarafındayım! Adamcağızın Gotham için yapmadığı şey kalmadı yahu. Hayatını şehrine, yetimhanelere, kötülerle savaşmaya adamış onurlu bir iş adamı. Üstelik elinizi kalbinize koyun, parasıyla övündüğünü ne zaman gördünüz? Ayrıca Batman, uzaylı ego manyağı Superman gibi bir gözlük takıp çıkarınca tanınmadığını düşünüp insanları salak yerine koymaz. Delikanlı gibi takar maskesini, hava yapmaktansa önemli olan hizmettir onun için. Superman'i kendi gezegeni bile istememiş bizim yanımıza postalanmıştır insan bile değildir. Batman içimizden, halktan biridir, gözünden lazer çıkarmadan da kötülükle savaşmanın yolunu bulmuştur. Evet uzattım yine😁 Sizin görüşleriniz nasıl?

0|1
22|35

En İyi Erkek Görüşü

• Tabi ki Batman
    Hiçbir özel gücü olmadığı halde kendi hayatını hiçe sayıp masumların hayatlarını kurtarıyor, dünyayı daha iyi bir yer yapmak için kötülerle gece gündüz savaşıyor (şey gerçi sadece geceleri savaşıyorda neyse) :D :D :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 34

• 1|0
    0|0
  • Harley Quinn'in dostu olmayı tercih ederim.

0|0
    0|0
  • İnsan olsun

0|0
    0|0
  • Batmanlı olduğum için Batman diyorum

1|0
    0|0
  • Lan ahah dun gittim filme alakası yok Batman vs superman 3 kişi bi' tane canavara saldırıyolar olan superman'a oluyo am'k

0|0
    0|0
  • süperman

0|1
    0|0
  • Yahu süperman le batman i güç olarak karşılaştırmak gergedanla sivrisineği karşılaştırmak gibi olur :)

0|0
    0|0
  • Ben Tarzan'ın tarafında olmak istiyorum :-)

0|0
    0|0
  • spidernab en iyi

0|0
    0|0
  • Superman :D BATMAN'I sevmiyorum güzel bir şehir değil zaten petrol kaynakları var ama çıkaramıyoz emperyalistler engelliyorlar o yüzden içimde ona karşı bir negatif durum oluştu :D :D

0|0
    0|0
  • Filmde ne bekledim ne buldum 😄ben ikisi birbirini öldürmeye çalışacak derken kanka oldular

0|0
    0|0
  • Batman daha çok severim hem bide christian oynasaydı daha gzel olurdu ama benide severim

0|0
    0|0
  • Süpermen

0|0
    0|0
  • batman

0|0
    0|0
  • Batman

0|0
    0|0
  • Kedi kadınla seviştiği için Batman'ı sevmiyorum. Süperman öldürsün onu

0|0
    0|0
  • Batman.. İnsanlık önemli.. Süperman nereli he? Krypton? İnsan mı? değil...

0|0
    0|0
  • Bu kıyasta Batman tarafındayım Batman adamdır. Ama Thor reyisin eline kimse su dökemez

0|0
    0|0
  • Batman

0|0
    0|0
  • neyin kafasını yaşıyorsn aynı taraftalar zaten.

0|0
    0|0
    • Kimin tarafındasınız derken kimi daha çok seviyorsunuz, hangisi size daha yakın geliyor demeyi kastetmiştim, yazdığım filmi de izlemedim bu arda. Güzel bir kafa yaşıyorum size de öneririm 😊

• izlemedıgın ve güzel bır kafa yaşadıgın anlasılıyor zten :) yakın gelen taraf tabıkı batman!

• Anlaşılabilmek buyuk bir sey kendimi tebrik ediyorum o zaman😁

• Hulku cagirirsam ne yarasa bırakır ne de uzaylı ayağınızı denk alın 😂😂

0|0
    0|0
  • Acaba kimi seçsem :D

0|0
    0|0
  • Kripton tasiyla batman fena tokatladi

0|1
    0|0
  • kendimden yanayım :)

0|0
    0|0
  • ikisininde mk ben

0|0
    0|0
  • Superman

0|0
    0|0
  • Batman tabiki.

0|0
    0|0
    • Batman suçlunun olduğu kadar suça da karşıdır rüşvetçilere, yolsuzluğa, adaletsizliğe de karşıdır ama Superman'in ortaya çıkması için suç işlemek gerekir.

• Tabi ki adamdır Batman adam 😁

• Sipirmin

0|0
    0|0
  • Adamcağız :) çok hoş :D tabi batman ::)

0|0
    0|0
  • Batman tabikisii

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 22

• Batmaaann😍
    My hero😏

0|0
    0|0
  • Ben jokeri destekliyorum hala

0|1
    0|0
  • Joker olmaz mı

0|0
    0|0
  • Batman

0|0
    0|0
  • Superman:))

0|0
    0|0
  • Superman dir.

0|0
    0|0
  • Batman ve supermanı karşılaştırmamıza gerek yok çok kısa bir sahne savaşmak zorunda kalıyorlar bir adam yüzünden, sonuçta ikisi de iyi ama illa ki seçmem gerekirse batman diye düşünüyordum para ile böyle başarılı olduğu için yani daha gerçekçi, bu filmde ki supermanı gördüm mest oldum bu yüzden superman diyom

0|0
    0|0
    • Yazdığım filmi izlemedim henüz. Değerlendirmeyi de Batman ve Superman'in kendi filmlerini göz önünde bulundurarak yaptım, o filme göre değil yani 😁

• Superman. Az oyunlarını oynamadım :D

0|0
    0|0
  • Batman

0|0
    0|0
  • Henry nin

0|0
    0|0
  • Hiçbiri

0|0
    0|0
  • batman :D

0|0
    0|0
  • Batman ✌❤❤

0|0
    0|0
  • Superman <3

0|0
    0|0
  • Batman

0|0
    0|0
  • Batman ♥

0|0
    0|0
  • batman

0|0
    0|0
  • Benim kardesim izlicekmis ama bilmiyom:D

0|0
    0|0
  • Batmaaan

0|0
    0|0
  • Batman.

0|0
    0|0
  • HHHÜPERMENNN

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...