90 Ların şarkıları?

Aklınıza ilk gelen 90' ların şarkılarından bir tanesini paylaşırmısınız.

nostalji yapmaya çalışıyorum.

yanlız 85 ve öncesi doğumluların fikirleri daha önemli bu başlıkta ayrımcılık yapıyorum. :)

unutmayın yaşayan bilir.

Güncellemeler:
arkadaşlar güzel devam ediyoruz. bu öğleden sonrası için hatıralarla dolu bir spotify listesi yapıyoru.

pekii Kayahan abiden

http://www.dailymotion.com/video/x2ly6kd

bu şarkıyı hatırlarmısınız.
Kayahan abimiz haklıymış bu kadın için boşanılır. evi arabayı üzerine yaparsın. :) haklıymışsın kayahan abi. ruhun şaad olsun.

Biz bu yolun yolcusuyuz saygılar abi.
Alınganlık yapıyorsun. günümüz müziklerini pekala siz benden daha iyi biliyorsunuz. trendleri daha iyi takip ediyorsunuz. benim spotify listem 80's indie rock, 90's brit rock metal şarkılarıyla dolu. Pop tarzım bile değil. fakat bu ismi fikri geçen şarkıların bende youtube dan daha fazla hatırası var. bunu demek istiyorum.

Sen Burak Kut benimle oynamayı açıp dinliyorsun. Ben o şarkı ile 23 Nisan şöleninde dans ettim 2. sınıfa giderken.
Köylü güzeli şarkısı ile okulda canlandırma yaptık. 3.

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Hakan Peker -Ateşini Yolla Bana. Tatil yaptığımız yerde ne çalardı. Bir de Coco Jambo vardı. Sanırım 90 ların lokomotifiydi o şarkı :)

0|0
    0|0
  • Zevk meselesidir bu, 80'ler, 70'ler şarkılarını o jenerasyondan iyi bilen insanlar da çokça vardır. 30 yaşında falan değilim ancak çocukluğuna dair çok fazla şey hatırlayan birisi olarak bu şarkılarda büyüdüm, aklıma ilk gelenlerden;
    Emel Müftüoğlu - Deli et beni
    Demet Sağıroğlu - Kınalı bebek
    Burak Kut - Yaşandı bitti

0|0
    0|0
    • şimdi aradaki fark şu. hani bugün diyorsun ya, işte irem dericinin yeni albümü çıkmış. yok demet akalın yeni klip çekmiş. efendim şunla şu düet yapmış.

ben o tarihlerde aynı şeyleri bu saydığın şarkılar için bekledim. Haluk levent, hakan peker konserlerini kovaladım. kral tv de klibi çıkacak diye televizyon başında bekledim. malum youtube yoktu. spotify yoktu 90 larda

• @Pythia neden laf sokmaya çalışıyorsun ki. ben 94 senesinde radyoyu açtığımda hopdedik ayhan'ın girişiyle süper FM de Ferda Anıl yarkın dinlerdim. sen kundakta ıngaa. Inna değil ıngaa! :)

aradaki fark seneler değil bir 10 sene farktan bahsediyoruz. aynı şey olmadığını 35 yaşına gelip 2000 lerin şarkıları dendiğinde anlayabilirsin akcak.

şu anda ne defam nafile ki

• Laf sokmaya çalışan taraf ben değilim, bariz bir şekilde sensin. Benden daha tecrübelisin yaş itibariyle, bu pek tabi pek çok konuda, sanat konusunda da yer yer avantaj senin için. Ancak bunu bir taraftan kendini üstün görmeye çalışmak olarak kullandığın için fazlasıyla itici ve kibirlisin.
      İnna değil ınga lafın zaten zaten yaşından öte kendine bir şey katamadığının, burnunun kaf dağında olduğunun başlıca bir göstergesi. Kendini tek üstün gördüğün konu yaşın nedeniyle müzikal yönden alt jenerasyonlara karşı konumun anladığım kadarıyla, varsın öyle olsun be abim. Rahatsız etmez. :)

• Yaşım 20 olsa da, biiir çookk büyüğümden daha çok dinlerim ve bilirim 90'ların şarkılarını (^_^)
    Imm, sanırım en sevdiklerimden biri bu ^^

https://youtu.be/LJ9FpMXJmwY

0|0
    0|0
    • tamam haklısın ama dikkat edersen farklı görüşler. yaşı şu anda 30 ve üzeri olan insanlar barış manço, ferda anıl yarkın, oya bora, sibal alaş, rengin gibi şarkıcıları paylaşırlar fakat yaşı 30 altı olanlar eminim, mustafa sandal, sertap erener, tarkan, kenan doğulu vb gibi paylşırlar. anlatabiliyormuyum nüans farkını

• Sewdik sewdalandik reyhan karacaydi sanirim

0|0
    0|0
  • modern talking-brother loui

0|0
    0|0
    • 1- tee LOs Angles a kadar gittin
      2- 86 senesine döndün. :D brother luie şarkısını çok iyi bilirim. işyerimde adı luis olan bir ispanyol arkadaşım var onunda dalga geçmek için kullanırım :D
      @bodrom

• Dinlerim.

0|0
    0|0
  • Leman sam illa illa
    Hakan peker bir efsane
    Ayna ölünce sevemezsem seni

0|0
    0|0
  • Hovarda sayılır mı

0|0
    0|0