Kapak olacak sözler aranıyor lütfen yoruma :)

sevgiliye ya da arkadaşa çevrede olabilir kapak edecek sözleriniz hangisi hadi biraz gülelim :)

Güncellemeler:
buda benden olsun bakalım kardeşim kriko değilim ki hepinizin götünü ben kaldırayım :D

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• valla ben bugün şahsen yaptım bir tane :D kantinde otururken eski sevgilime sürekli baktığım için arkadaşlarına söyler gibi ama sesli bir şekilde "öküzün trene baktığı gibi bakıyolar ya" dedi. bende yannımdaki arkadaşa söyler gibi ama sesli bir şekilde "valla öküz olmayı tercih ederim kardeşim. trene hergün birileri biniyor" dedim... ha pişman mıyım? biraz :D

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 6

• Sitede buna dair yarışma oldu .Orada güzel fikirler edinebilirsin.Ben kapak sözlerle aram iyi değil.Birisine bir sey demek istiyorsam açıkça yüzüne söylerim.Facebook duvarlarında yazıp atar yapmam :)

0|0
    0|0
  • Bak bu mesaj dün 1 Nisan şakası olarak gelmişti bana bir arkadaştan.tel listemdeki herkese gönderdim çoğu aradı aramayanlar da mesaj attı :D

Kızım ben seni insan gibi gördüm.Sen ne demişsin benim hakkımda.Sana ne diyeyim bilmiyorum artık millete yalan yanlış şeyler söylemişsin.Adımı çıkarmaya çalışıyorsun yazıklar olsun be sana.Artık değil senle konuşmak adını bile anmayacağım.Yazıklar olsun demiş Temel Fadime'ye.Kalbine indi dimi bana da yapan sevdiğin kişilere yap yazmış 1 Nisan :D

1|1
    0|1
  • "Sen bana değil de başka kızlara yazıyorsun ya; parmağının değdiği tuşlar, onu karaktere çeviren telefon, o karakterleri mesaja çevirip ileten operatör ve bir o kadar baz istasyonu, son olarak da şu uzayda fink atan uydu var ya sana bu imkanı sağlayan? Hah işte onun da en küçük antenine kadar sana girsinler."

0|0
    0|0
  • Edebim el vermez edepsizlik edene… Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene ha bir tane daha var oda güzel Çok talibim var diyenler; Sevinmeyin! Ucuz malın alıcısı çoktur. :D

0|0
    0|0
  • Arkamdan konuşanların hepsi arkamda takılmaya devam etsin... (qapaq)

0|0
    0|0
  • Seni tam unutmuşken pazarda manav " Hıyar 5 lira" diye bağırınca yine seni hatırlıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• link böyle akışına gelmesi gerek zevki çıkmaz kuru sözlerin :)

0|0
    0|0
  • böyle tarzım değil...

gelişine çakınca daha güzel oturuyor :))

1|0
    0|0
  • Yokluğun bilinç altındayken , varlığın kimin altında bilemiyorum ..

K.İ.

0|2
    0|1
  • benim yaptıklarımdan bazılarını söyleyeyim :)

öküzüm olurmusun?

şu sıralar bir sığıra ihtiyacım yok... :))

biz ayrı dünyaların insanıyız

kodumun uzaylısı seni :)

hayatımı sktin hayatımı...

habire bana hayatımı sktin deme sanki benim hayatım çok mu bakire :))

0|0
    0|0
  • beni kızdırmak için gaymısın diyen birine ananı çağır ne olduğumu anlarsın demiştim, oha deyip kaldı

bana at y@rrağı diyen birine, kıçına gireyim ozaman dedim

başka aklıma gelmedi

0|0
    0|0
  • anlik olan seylerdir ki bunlar..hem olay ne ki kimi kapak edicez

1|0
    0|0
  • Beni çabucak unutmuş olabilirsin,olsun. Bilirsin severim balıkları...

0|0
    0|0
  • konuya değişir kapaklık sözler

0|0
    0|0
  • Birader, her durum için "abracadabra" niteliğinde bir söz yok ki. Pratikliğine bağlı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...