Bilim ve Teknolojideki gelişmeleri tam olarak takip edebileceğim bir dergi var mı?

Merhaba Bilim ve Teknolojideki gelişmeleri tam olarak takip edebileceğim bir dergi var mı? Abone felan olabilirim?

0|0
1|1

En İyi Kız Görüşü

• bilim ve teknik + pcnet tek dergi halinde bilmiyorum

0|1
    0|0
    • Pcnet bildiğim kadarıyla bilgisayar alanında boy gösteriyor. Bana mesela sanal gerçeklik gözlüğü gibi ya da ne bileyim otomobillerdeki söforsuz otomobiller gibi , Uçan kaykay vb gibi teknolojik gelişmelerden haberdar olabileceğim bir dergi arıyorum teknoloji alanında. Bilim ve teknik bilim için uygun gibi. Teşekkürler yorum için.

• pcnette sanal gerçeklik haberleri görmüştüm oculus rift incelemesi filan elektirikli araba şöfürsüz araba uçan kaykay 3d yazıcı teknolojileri yapay organlar gibi şeyler ise bilim ve teknik derdigisnde yer alıyor yani şöyle diyebiliriz işin ucunda ticari bir ürün varsa pc nette yok sadece salt bilimsel çalışma ve bilgi varsa bilim ve teknikte yer alıyor

• Hmm sağol pcnet'te den sonra virgül koysaydın keşke anlam bozukluğu olmuş pcnette yok gibi olmuş. Anladım ikisi işimi görürebilir o zaman.

En İyi Erkek Görüşü

• Bilim teknik dergisi var üye ol.

0|1
    0|0
    • Online dergi mi yoksa eve geliyor mu o? E dergi değldir umarım?

• Yok yok bildigin selüloz kokan güzel bir dergi. Yabancı dilden türkçeye tam çeviri. Google çeviri degil korkma :D üstelik bilimi ders gibi degil eglencel hoş bir şekilde anlatıyor. Okumaya doyamazsın.

• Tamam o zaman harikaymış.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...