"Batman ve Superman: Adaletin Şafağı" filmini izleyenler, güzel bir film midir?

"Batman ve Superman : Adaletin Şafağı" filmini izleyenler, yorumlarınızı merak ediyorum.

• Kötü, kesinlikle izlenmez.
    18% (7)18% (9)18% (16)Oy Ver
  • Eh işte
    54% (21)41% (21)47% (42)Oy Ver
  • Çok güzel, mutlaka izlenmeli.
    28% (11)41% (21)35% (32)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|11

En İyi Kız Görüşü

• Film daha güzel olabilirdi. Gelecek filmler için Justice League bağlantısı kurabilmek için uğraşmışlar baya ama DC'nin sahip olduğu konulardan çok daha güzel bir film çıkabilirdi. İlk yarı bildiğin sıkıcıydı, ikinci yarı eh işte. Benim beklentimi karşılayan tek nokta Ben Affleck oldu. Batman halini başlarda biraz yadırgamış olsam da tam bir çizgi roman Batman'i yaratmışlar. Adam Bruce Wayne karakterine tam oturmuş.
    Filme puanım 6.
    Ben Affleck'e puanım 10.

0|2
    0|0
    • Gerçekten Ben Affleck , Bruce Wayne karakterini tam olarak yansıtmış mı? Ona göre gideceğim.

• Karşısında harika bir oyunculukla bir üçleme çıkarmış olan Bale var, bu dezavantaja rağmen izlerken Wayne halini hiç yadırgamadım. Ama yalan olmasın, dediğim gibi Batman halini bi' yadırgamadım değil. Yine de beklentilerimi dolu dolu karşıladı. Batman zaten çizgi romanlarda cüsseli, tabiri caizse hayvan gibi bir adam. Tam oturmuş o yönüyle. :D @Ansur

• Evet cüsse ve surat tipinden dolayı Ben Affleck seçildi. Bana önemli olan karakteri yansıtma becerisi, başarısı ve batman havası. Superman umrumda değil açıkçası, beni heyecanlandıran batman'dir :) Zaten bim de bir sürü batman superman ürünü gelmiş ilan gördüm. Fragman larda pek fikir sahibi olamadım ya ondan gidenlere soruyorum. Teşekkür ederim, cuma gideyim.

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum gidilecek bir film değil eh iştelik bir film otur yani internete düşmesini bekle. Ben hiç memnun kalmadım da emeği de yememek adına eh işte dedim.

0|1
    0|0
    • Sonunda da Superman ölmüyor tabutta atılan topraklar havaya kalkmaya başlıyor.

• Kötü adam karakteri çok tırt babasına hiç çekmemiş. Bir süper kahraman filminde kötü karakter ne kadar iyiyse film de o kadar güzel olur. Bu bildiğin velet.

Kızlar Ne Diyor 5

• Izlemedim ben.

0|0
    0|0
  • beklentilerimden düşüktü, puanım 10/6.5

0|0
    0|0
  • Dün gittim. Berbattı gözler christianı aradı. Konudan uzak sadece görsel efekt amaçlı yapılmış rezalet bir filmdi.

0|1
    0|0
  • Daha izlemedim

0|0
    0|0
  • Eh işte

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• yok daha güzel olabilirdi yok Dc hayal kırıklığınauğrattı ulen siz ne anlarsınız. önce git çizgi romanını oku karakterlerin tekli romanlarını oku sonra filmlerini izle sonra bu filmizle ki anlayabilesin. şimdi çizgiromanla karşılaştırma yapmakçoksaçma olur tabiki de. filmde önemli olan biraz konu kurgu bakımından gerçekçilik. mesela deadpool öyle miydi? biton övgü aldı. herneyse. film on numara tabien aksiyonu son 20 dakikaya sıkıştırmak doğru değildi. giriş çok iyiydi batman in christian bale den sonra konuya iyi adapte etmişler kısacık slayt ve anı görüntüleriyle. son zamanlarda ki en iyi filmlerden kesinlikle izleyin. ayrıca tabikide kripton taşıyla batman süpermanı tokatlıcaktı adım gibi biliyodum ve böyle bisahne bekliyordum. çok iyi oluş özellikle tanrı insana karşı gece aydınlığa karşı çok iyi olmuş. bravo.

0|0
    0|0
  • Eh işte

0|0
    0|0
  • Herkes delirdi burda o film icin, ben sevmem.

0|0
    0|0
  • bugun gidicem bir mani cıkmazsa

0|0
    0|0
  • Bugün gidicem

0|0
    0|0
  • Izlemedim.

0|0
    0|0
  • eh işte

0|0
    0|0
  • Guzeldir

0|0
    0|0
  • biz çizgi roman severler için yapılmış bir film. sıradan izleyiciyi sıkar tabi.

0|0
    0|0
  • yav adamlar batman le super man i aynı filme koymuslar izle kardesim neyi bekliyosun :d

0|0
    0|0
    • Fragman tereddütte bıraktı biraz da 😆

• ben izlemedim kardesim ama iki süper kahraman güzel film yapamadılarsa bıraksınlar bu işi :D

Yükleniyor...