Internette arastirdigim halde bulamadigim seyler var mesela yetenek sinavina ortalama kac kisi girer ve kac kisi alinir?
Kolay aliyolar mi yoksa zor mu?
Hic yetenek sinavina giren var mi?
Tercihim sahne ve gösteri sanatlari yönetimi :)

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Her üniversitede yok. Ayrıca her üniversitenin kendi sınav takvimi var. ve her sınav için belli bir miktar yatırıyorsun. kolay alınıp alınmamaya gelince gireceğin üniye bağlı Mimar Sinan, Dokuz Eylül istersen daha zor olur tabi. Asıl liste belirleniyor bir de yedek liste ordan takip edersin sonuçları. Not: hiç girmedim yetenek sınavına :D Ama araştırmıştım zamanında , az çok biliyorum.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• giren belli değil. yanlızca kontejan bllidir ordan kestirebilirsin, ve bir kaç ünive başvuru hakkın var konservatuar mezunuyum

0|0
    0|0
  • 2 sene önce girdim hala çeşitli kurslarla iletişimim var ve güncel durumlar hakkında bilgim var şu an da gsf de okuyorum

0|0
    0|0
    • Peki kolay miydi yani egitim yetti mi ne kadar sürdü? Ve bende sadece dogaclama ve mülakat istiyolar...

• yurt dışında mı yaşıyorsun? Bence direk Bilgi Üniversitesine gidip konuşabilirsin imkanın varsa ya da sosyal medyadan direk orda okuyan birilerine ulaşabilirsin. Yine de sen eğitimi ihmal etme çünkü tek başına zor bir tempo hazırlık

• Sence ne kadar süre ders alinmali?

• Beni motorunla bir tur gezdirirsen anlatırım :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Unisine gore degisiyo gidiceksin tek tek giriceksin hepsine sansini deniyiceksin

0|0
    0|0
Yükleniyor...