Cok mimiksizim ne yapicam ?

Arkadaslar ilk defa tiyatro gosterisine cikicam ama normalde konusmamda vs..mimiklerim gayet duzgunken oyun esnasinda kendimi aynadan izliyorumda mimiklerim cok sacma ve sinir bozucu telaffuz konusundada sikintilarim var oda normalde iyi,guzel konusurken ezber okuyunca hep takiliyorum laflar agzimda takla atiyo sanki ... Ne yapicam ben lutfen yardim edin :(( ?

Not:Ileride dizilerde felan oynamak istiyorum bunlar benim en buyuk hayalim lutfen vazgec felan demeyin..Tsk ederim.

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• salon dışında da eğlenerek çalışabileceğin bir partner yap kendine şöhret yolu uzun yalnız geçilmez hem çalışırsın seni motive eder deşarj olursun ) senden tecrübeli olsun bak gün be gün nası taktiklerle senin oyunculuğunu geliştirmene yardım ediyor bir de bakmışın şöhretsin ))

2|0
    0|0
    • Hari insallah yapicam bunu tamam tsk ederim :D

• klavyeye baktım ne yazmış olabilirsin diye çözemedim ))) bu demektir ki kafa uçmuş :) kaçayım en iyisi :P

• iyi eğlenceler sana )

Erkekler Ne Diyor 4

• aynadan kendinizi izler iken mimiklerinizin çok saçma olduğunu düşünmeyin .siz kendinizde kusur aradıkça hata yaparsınız .bırakın yorumu seyirci yapsın .siz elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışın .ezber yapar iken sakın olun ve takıldığınız zaman endişe etmeyin .ara verin tekrar yapmaya devam edin .

1|0
    0|0
  • karsından aynayı kaldır düzelirsin aynada kendini taklit etmeye calısıyorsun aynayı kaldır

1|0
    0|0
    • Ever sanirm takinti yaptim :(

• Pratik mükemmelleştirir. :D

0|0
    0|0
  • kıymetini bil ağzın gözün oynamıyor ne güzel :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bende sendenim suratsızlığın etkisi:D

1|0
    0|0
    • Haha aslinda cok gulerim ama suratsizligimda vardir :D

• ben de cok jest mimik kullanıyorum. neden böyleyim hiçbi fikrim yok taktik veremeyecegim haliyle

0|0
    0|0
    • Anladim olsun yazman yeter tsk ederim ..

Yükleniyor...