Arkadaşlar, aşağıda ki saydığım isimlerden hangisini beğeniyorsunuz ve nedenini açıklayın?

Eğer hiçbiri derseniz, sizin beğendiğiniz kimler var söyleyin. :)

-Sıla Gençoğlu. Bana göre Türkiye standartlarına göre çok seksi çekici ve çok güzel. Hatta erkeklerin çoğunun aşık olduğu bir bayan. Fiziğine ben bile hastayım. Siz de çok beğenenlerden misiniz, nesini beğeniyorsunuz?

-Fahriye Evcen. Çok tatlı ve sempatik bir kadın. Siz de çok beğenenlerden misiniz, nesini beğeniyorsunuz?

-Bergüzar Korel. Çok asil, sade, doğal, duru. Bana göre böyle. Siz de çok beğenenlerden misiniz, nesini beğeniyorsunuz?

-Tuba Büyüküstün. Soğuk bir duruşu konuşması var. Ama yinede Türkiye de ki en güzel kadınlardan biri. Esmer ve yeşil gözün harika buluşması. Siz de çok beğenenlerden misiniz, nesini beğeniyorsunuz?

-Elçin Sangu. Genç kitlenin daha çok beğendiği bir tip. Ama ben popüler olmadan öncede beğeniyordum. Sıradan bir güzellik yok kendisinde. Siz de çok beğenenlerden misiniz, nesini beğeniyorsunuz?

-Burçin Terzioğlu. Bana göre hiç güzel değil sadece sempatik ama sanırım Türkiye çok beğeniyor. Gözlerini harika buluyorum. Siz de çok beğenenlerden misiniz, nesini beğeniyorsunuz?

-Leyla Lydia Tuğutlu. Karadayı dizisinden beri çok güzel gelir. Keşke kendini ilerletse diyordum, başardı. Aşırı doğal. Alman güzelliğinin etkisi... Fiziği, gülüşü. Ne bileyim tatlı da olur seksi de. Siz de çok beğenenlerden misiniz, nesini beğeniyorsunuz?

-Burcu Biricik. Yeni gözdem <3 Ankete ekleyemedim ama çok sevimli aşırı tatlı bişey.

Valla değerlendirmek zor en azından bir sıralama yapın. Unuttuğum olursa affola ama unuttuysam kesin beğenmiyorumdur çoğunluğa katılmıyorumdur. :)

• Sıla Gençoğlu
    15% (3)30% (3)20% (6)Oy Ver
  • Fahriye Evcen
    35% (7)50% (5)40% (12)Oy Ver
  • Bergüzar Korel
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Tuba Büyüküstün
    5% (1)0% (0)3% (1)Oy Ver
  • Elçin Sangu
    10% (2)10% (1)10% (3)Oy Ver
  • Burçin Terzioğlu
    5% (1)0% (0)3% (1)Oy Ver
  • Leyla Lydia Tuğutlu
    30% (6)10% (1)24% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|2

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Sıla için erkek arkadaşım 'mahalle delikanlısı' diyordu. Üslubu, duruşu falan hakikaten öyle, çok arabesk ve kaba geliyor bana.

0|0
    0|0
    • Benim erkek arkadaşım da nedense kendisine hasta. O yuzden bir ara bu kadını çok fazla kıskanıyordum.

Erkekler Ne Diyor 1

• Sıla. Kadınlık özellikleri tam

0|0
    0|0
    • Mesela sayar mısınız :)

• Beğenmeyenler de var onu :)

• Tuhaf :)

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...