Sizce aşağıdakilerden en abartılmış oyuncu kim?

İlla birini seçmek zorundasınız. Hangisi hakettiğinden daha fazla değer görüyor?

• Leonardo dicaprio
    25% (14)20% (10)22% (24)Oy Ver
  • Brad pitt
    23% (13)16% (8)20% (21)Oy Ver
  • Johnny depp
    14% (8)14% (7)14% (15)Oy Ver
  • Jim carrey
    9% (5)4% (2)7% (7)Oy Ver
  • Jason statham
    5% (3)20% (10)12% (13)Oy Ver
  • Christian bale
    11% (6)10% (5)10% (11)Oy Ver
  • Robert downey jr.
    13% (7)16% (9)15% (16)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• zorlayarak jason dedim, zira diğerlerinin en az 1 tane muhteşem filmini izledim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Eğer listeden birisini seçecek olsam Jason Statham derdim. Oyunculuk kabiliyeti sınırlı ve sadece aksiyon tarzı filmlerde oynayabiliyor.
    Di Caprio özellikle son yıllarda tam bir karakter oyuncusuna dönüştü. Son derece başarılı. Bu listede adının geçmesi bile şaşırtıcı.
    Brad Pitt yine Di Caprio gibi bu listede olmaması gereken isimlerden birisi. Oyunculuğun hakkını fazlasıyla veriyor. Filmlerini beğeniyle izliyorum. Yakışıklığının yanına oyunculuğunu da koyuyor.
    Johnny Depp, hadi canım. Adam sinema tarihinde saygıyla anılacak bir isim. Abartılmıyor tam tersine hak ettiği saygıyı görmüyor.
    Jim Carrey ne yazık ki düşüşe geçti ve abartılacak bir tarafı kalmadı. Kariyeri iyice düşüşte.
    Christian Bale için daha nötr'üm. Bence başarılı değil. Örneğin The Big Short'ta başarısızdı. Belli rollerin oyuncusu haline geldi.
    Robert Downey Jr. eğer listede Jason Statham olmasa tercihim olurdu. Her ne kadar kendisini sevsem de komiklik üzerinden sempati toplayarak hatta yer yer kendini oynayarak prim topluyor. Gerçekçi olmak gerekirse abartılıyor.

0|0
    0|0
  • Jonny deep bence 😂 en abartılmayan bale olması lazım çünkü the machinist ten Batman deki formuna gelmek herkesin harcı değil 😉😉

0|0
    0|0
  • Jim carrey..

0|0
    0|0
  • Son sık

0|0
    0|0
  • Jim carrey

0|0
    0|0
  • @xsananex dwayne johnson?

0|0
    0|0
  • statham mıdır nedir nesini seviyorlar anlamadım :D

0|0
    0|0
  • Yav brad pittin neresi yakkışıklı lann

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Leonardo dicaprio bence aşırı abartılıyor. En iyi olabilir ama o kadar da iyi değil! :S

1|0
    0|0
  • Jason Statham varken başka birini işaretlemeye elim varmadı.

0|1
    0|0
  • Christian Bale

0|0
    0|0
  • güzel chriastan bale

0|0
    0|0
  • Leonardo birazcık abartılıyor bence tabii ki mükemmel ama efsane olmasının sebebi filmlerinin hepsinde bir mind fucked oluşumuz o olmasa bile etkisinden günlerce çıkamadığımız filmler oluşundan ve bir de oscar goygoyu o kadar uzadı ki "adam müthiş ya hala nasıl alamadı?" diye diye insanda bir tabu oluşturdular. Robert downey jr.'da gereksiz görülmüş ama adamın farklı bir tarzı var bense Jim Carrey'i işaretlemeyi tercih ettim. Bana göre oyunculuk farklı karakterleri yansıtabilmektir. Bir insan hem Sherlock hem Tony Stark olarak kendine hayran bıraktırıyorsa bence iyi bir oyuncudur ama Jim Carrey? Adamın belli kalıpları var hep aynı tiplemeyi oynuyor. Bence çok müthiş bir oyuncu olduğu söylenemez. En iyi filmini ele alsak bile, Truman Show'da bile ben "vay be adam ne oynadı!" falan olmadım, olamıyorum. Çünkü zaten yine filmdeki karakter ojinal bir tarza sahipti karakteri sevdik biz, bu tarz karakterleri oynayan Jim Carrey için de bu çok zor değil bence. Leonardo'ya geri dönersek; düşünün, bir Shutter Island vaaar, bir de Catch me if you can. Oyuncu var oyuncu var.

1|1
    0|0
    • Django Unchained'de kısa rolüyle filme direkt etki ediyordu.
      Shutter Island da filmi tek başına sürüklüyordu.
      The Wolf of Wall Street, J. Edgar ve elbette The Revenant az mıydı?
      The Revenant için Bence yazdım.
      www.kizlarsoruyor.com/.../a51167-the-revenant-film-yorumu
      Birinci sınıf bir oyunculuk sergilemişti.
      Hakkını yemeyin Di Caprio'nun.

• @DoctorGraham Hakkını yemeye asla çalışmam. Neredeyse favori oyuncularımdan denebilir. Ama düşünüldüğünde biraz overrated gibi geldi nedense. Aslında yazım genellikle Jim Carrey üzerineydi hatta sonda Leonardo'yu övmüşüm bir miktar yine şimdi farkettim :D Bencene göz atacağım.

Yükleniyor...