Neden bollywood filmi deyince insanların aklına sadece aamir khan geliyor?

Ben de çok seviyorum ama dünya çapında bollywoodun en ünlü aktörü Shahrukh khandır ve Vikipedi sayfasında yazdığı gibi de lakabı "Bollywood'un kralı"dır. Amitabh bachchan var raj kapoor ve guru dutt var eskilerden. Hrithik roshan var. Kadınlardan aishwarya rai var bollywoodun yüzü. Dünyanın en güzel kadınlarından gösterilen. Kajol ve rani mukherjee var çok yetenekliler. Ama bizimkiler sadece aamir khan biliyor.

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Bollywood'un varisidir Shahrukh. Aamir'in tarzı daha farklıdır hatta canım Aamir filmi çektiğinde ben onu izlerim, hint filmi çektiğinde değil. Bir ders verme, mesaj verme amacı güder. Yakında kendine ait bir kategorisi olacak adamın. Aamir Khan'ı ne hale getirdiler biliyor musun, hint sinemasına yeni başlamış hiçbir şeye dair fikri olmayan ama "Bollywood çok süper oley <333" modunda dolaşan insan itemi haline getirdiler. Halbuki Shahrukh Amitabh Bachchan'ın varisi olarak görülüyor, taht ona devredilecek diye çok goygoy dönmüştür. Hint sinemasına dair fikri olmayan insanların gelip "Aamir Aamir aşkım" diye bik bik ötmesi çok sinir bozucu. Hem adamdan soğutuyorlar, hem de Bollywood'un sadece ara yüzünü izlemek gibi bir şey. Gerçeğiyle henüz tanışamamışlar gibi. İnsanın siniri bozulmuyor değil. İzle yine izle ama hobi olarak izle. Gelip de Bollywood izliyorum deme çünkü izlemiyorsun. Bak yine sinirlendim.

0|0
    0|0
    • Aynen. Bak aamir khan en sevdiğim oyunculardan muhteşem. Ama adamın kendi stili var. Ne hollywood tarzı ne bollywood tarzı. Adam düşünce adamı adam mükemmeliyetçi. Ve en iyi filmleri olan aktör bence. Ama shahrukh khan kral. Bollywood demek shahrukh demek. Bollywoodu tanımak isteyen birisi shahrukh izlemeli. Ve de ben de sadece 3 idiots, taare zameen par ve ghajini izleyip aamir aşkım diyenlere kılım. Rang de basanti, Lagaan, Ghulam, Jo jeeta wohi sikandar, andaz apna apna, mangal pandey... gibi başyapıtları var adamın. Shahrukhu da my name is khandan ibaret sanıyorlar.

• Son olarak bana devdas gibi şiirsel filmler önerir misin? Ve de Guzaarish gibi duygusal filmler ve de veer zaara gibi güçlü aşk filmleri? Ama bollywooddan sadece ve de çok ünlü olmayanlardan.

• Ya ben sanırım bildirimi açıp, sonra henüz bakmadan sekmeyi falan kapamışım. Son yazdığını ve EİG'i yeni görüyorum. Öncelikle teşekkürler ve açıkçası uzuuuun bir süredir ben filmlerden bayağı kopuğum şu anda herkesin izlediği temel filmlerin bile konularını hatırlamıyor gibiyim zaman bulamıyorum izlemeye yakında bir dönüş yapacağım inşallah ama, sen zaten benden çok daha fazla film izlemişsindir. Bu yüzden şu an aklıma film ismi gelmiyor bile. Kusura bakma. 🙏

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 4

• Aamir khan'ın filmleri ve kendisi çok seviliyor çünkü , Shahrukh khan daha ünlü olabilir ama dediğim gibi Aamir khan daha çok seviliyor. Ranpir Kapoor , İmran khan ve Fawad Khan'ı da çok başarılı buluyorum ben...

1|0
    0|0
    • Imran amcasının yüzde 1i kadar yetenekli değil. Hiç sevmiyorum. Kapoorları da sevmem raj kapoor dışında.😄

• Ama ben çok beğeniyorum onları. 😁
      Zevkler tartışılmaz diyelim madem. 😊

• Bollywood'a tam hakim olmayanlarin görüşleri bunlar 😊 yoksa Boollywood'a hakim olan kisi Aamir Khan disinda Shahrukh Khan, Shahid Kapoor, Shraddha Kapoor, Sidharth Malhotra, Deepika Padukone, Salman Khan, Saif Ali Khan, Kareena Kapoor'uda bilir ve söyler 😊

0|0
    0|0
    • Ama hala aamir khan 1. Sırada benim için. Kıl olduğum durum sadece aamiri tanımaları.
      Benim için
      1 aamir
      2 shahrukh
      3 kajol
      4 rani
      5 juhi
      6 aishwarya
      7 hrithik
      8 amitabh
      9 priyanka
      10 salman

• Ek villaini izlemedim. Aashiqui 2deki kız oynuyo sanırım. chalte chalte, 3 moonu, jab we met ve haideri de izlemedim. İlk hangisini izliyim?

• Ilk Ek villaini söyledin onu izle 😊 sonraki zamanlarda digerlerinide izlersin 😊

• Turkiyede en cok begenilen sahis o oldugu icin aamir khan iyi oyuncu ama shahrukh khaanin biraz altinda kaliyor bence sana katiliyorum

0|0
    0|0
  • Kral.

0|0
    0|0
Yükleniyor...