Haber izliyor musunuz?

ben şahsen izlemiyorum. yok kimi kaza yapmış, kimi soygunculuk yapmış. sürekli toplumun psikolojisini bozmaya yönelik haberler var.

benim istediğim bilgilendirici haberler olması. bir hastalığın tedavisi olabilir, bankalardan masraf kredisini geri alma haberi olabilir. bunun gibi şeyler. özünde fayda sağlamalı.

siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
12|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bırak haberi, televizyon seyretmiyorum :) haberler genelde objektif olmuyor ve gereksiz şeylere yer veriliyor. Reyting toplama aracı oldu son zamanlarda.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• haberleri izlemeye özen gösteririm. kimin ne yaptığı , neler olup bittiği benim için mühim.

0|0
    0|0
  • Hiç izlemiyorum ya bende. Çok denedim ama sevemiyorum valla. O bunu biçmiş şu şunu deşmiş. Yediğim yemek zehir oluyor, burnumdan geliyor.

0|0
    0|0
  • İzlerim

0|0
    0|0
  • bana bagımlılık yaptı. hargün gazete okuyup haberlere göz atmak istiyorum. deddğin haberler benmde canımı sıkıyor tabiki ama bunlar heran herkesin başına gelebilcek seyler.

0|0
    0|0
  • televizyonumuz yok:(

0|0
    0|0
  • millet görüyor özeniyor mu napıyor. güzel şeylerden örnek verseler dediğin gibi bilgilendirseler

0|0
    0|0
  • izlemyrm çnkü tvde abartıyorlar sdece netten takp edyrm arada

0|0
    0|0
  • Günlük olarak haberleri takip ederim dünya gündeminden bir haber olmamak için .

0|0
    0|0
  • izlerim hergun gazetede okurum..

0|0
    0|0
  • Bihaber de olamam, haberleri takip etmek hayatıma muhakkak bir yön veriyor ördişim.

0|0
    0|1
  • bizim haberlerde hayır yok

0|0
    0|0
  • izlemiyorum sana kesinlikle katılıyorum onlara baktıkça içim kararıyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• haberler olayları büyütmekten başka hiçbir halta yaramıyorlar. küçücük bişeyi flaş flaş diye büyütürler anca. pireyi deve yapmak...

0|1
    0|0
  • Tabiki izlerim ülkede ne oluyor ne bitiyor ilgilenmek lazım.

0|0
    0|0
  • hic izlemem bas agrisindan baska bisey degil

0|0
    0|0
  • hiç kaçırmam

0|0
    0|0
Yükleniyor...