Kapat

Osmanlı Tarihine yapılan bu hakâretle ilgili ne düşünüyorsunuz?

Osmanlı Tarihine yapılan bu hakâretle ilgili ne düşünüyorsunuz?
Yanlış çevirmediysem Ermeni soykırımını düzenleyen (tertip eden) kimdir sorusu yöneltildi , istemeyerek Osmanlı imparatorluğu dedim ve cevabın doğru olduğu gördüğümde adeta sinirden deliye döndüm. Son günlerin popüler oyunu Trivia Crack'in bu sorumsuzca hareketi üzerine ne düşünüyorsunuz?

0|0
1|1

En İyi Erkek Görüşü

• Ermenilerin anasını belledik çünkü bunu hakkettiler. Türk yiğitleri savaşa gittiğinde bu şerefsizler ruslarla birlik olup bizi arkamızdan vurdular. Güney ve doğu anadoluda resmen Türk soykırımı yaptılar güneydoğu bugün k-rtlere kaldıysa bunun sorumlusu bu serefsiz ermenilerdir. Bunun üzerine şehid-i Ala Enver Paşa ermenilerin sürgün edilmesini emretmiştir. Bu sürgünde de ermenilerin bayağısı gebermiştir.

0|1
    0|0
    • Görüşünüze kısmen katılıyorum, Ermenilerin yaptığı soykırımı ve sonrası sürgün edildiklerine katılıyorum. Ama bu sürgün soykırımla bağdaşlaştıralamaz bence çünkü Biz onları soykırısaydık bir tanesi kalmazdı :)

• Birkaç askerin saldırısı bu soykirim denmesi için büyük çaplı birsey olması lazım. Suriyeye gonderildikten sonra geri evlerine döndüler madem soykirim yapıldı neden geri soykırımın yaptığı ülkenin toprakalrina dönmek istesinler ki? Birkaç askerin yaptığı şeyi tüm osmanli ya yukleyemezsiniz. Can güvenliğinin olmadığı bir yere ülkeye kimse gitmek istemez. Sürgün edilenlerde sadece isyan eden ermenilerdi.

• @biamia kesinlikle

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

• Ser***fsizlerrrrrr 😑😑😑😑😑

0|1
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...