Türk sanat müziği dinleyicisi misiniz?

Türk sanat müziği dinlemekten hoşlanır mısıniz? Sözlere mi makama mi daha çok dikkat edip etkilenirsiniz?

0|0
8|10

En İyi Kız Görüşü

• Çok severim en çok sanat müziği dinlerim .Sözleri beni etkiler ,hemen hemen her makamı severim .

Zeki Müren ,Müzeyyen Senar ,Melihat Gülses , Zekai Tunca ,Bediha Aksoy ,Hüner Coşkuner hayranıyım ...

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• ruh halime göre

0|1
    0|0
  • link

Sevilmez mi..

0|1
    0|0
  • ben dinlerim ama o anki ruh halime göre değişir

0|1
    0|0
  • sözleri ve müziği bence...

0|1
    0|0
  • İkisine de dikkat ederim :) Birbirlerini tamamlarlar çünkü.

0|0
    0|0
  • bazen dinlerim..daha çok sözlere dikkat ederim..

0|0
    0|0
  • O anki ruh halime göre dinlerim.Hem sözleri hem makami,dinlerken ikisi de benim icin önemlidir..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Türk sanat müziğinin makamları çok önemlidir, hiç bir müzik türünde bu denli eşsiz yapıtlar ortaya çıkmadı , ne avrupada ne asyada ne amerikada.

0|0
    0|0
  • Ben dinleyicisiyim.

0|1
    0|0
  • Çok severim. Sözlerinden çok makamı etkiler ama ruh halime göre dinlerim. Bazen sözlerin inanılmaz derin geldiği olur. Zeki Müren'e de ayrı bir sevgi beslerim.

0|0
    0|0
  • tüm müzüklerin içinde sanat müziğinin yeri kesinlike ayrıdır...kendini beli eder,bazen sözlerinden bazan makamdan etkilendiğim oluyor...

0|0
    0|0
  • Makam ve sözler ruh halime göre değişir.Hicaz öncelikli olmak üzere çoğu yavaş akışlı makamları dinlerim.

0|0
    0|0
  • Babam Hastası. Bize de dinletirdi.. son zamanlarda rahatız..

Arkadaşına gelen istek şarkıların bestelerini, sözlerini bulmaya çalışıyor..

0|0
    0|0
  • Her dakika dinlemem... Ama sıkı bir Müzeyyen Senar hayranıyım.

0|0
    0|0
  • Ben pek dinlemem

0|0
    0|0
  • dinlerim ve çok severim.sözlerden etkılenırım

0|0
    0|0
  • severim...bazı sanatçılarıda takip ederim tabiii..

0|0
    0|0
Yükleniyor...