Kitaplar sizin için ne anlam ifade ediyor?

Kitap okumak sizin için ne demek?

Beni hayata bağlayan en önemli varlıklardan biri.

1|1
14|6

En İyi Kız Görüşü

• Daha biraz önce okuyordum saat 2 de başladım 3 saat geçmiş ve ben daha yeni başlamış gibi kendimi unutmuşum. Kitap okumak ayrı bir dünya okumayan bilemez. O karakterin hislerini aynı anda hissetmek meraklanmak üzülmek ya da en önemlisi kendi derdini tasanı unutup karakterle mutlu olmak çok ayrı zevk. Kitap okumayı seviyorum ve bundan vazgeçebileceğimi düşünmüyorum.

0|1
    0|0
    • Bazı karakterlere aşık olmak da var işin ucunda :D

• Gayet güzel anladım çok güzel bir anlatım oldu :) İzlediğim filmi kitapla kıyaslayabilmek çok zor tamam bazı yapımlar gerçekten hoş oluyor ama bir bakıyorsun eksik parça var o yapım gözünde düşüyor bunu çok yaşadım :/

• Kitapta canlandırdığın yerler hayal ettiğin dünya da yıkılıyor bir anda. Iste sırf bunun için izlemek istemiyorum. Her ne kadar merak etsem de. Bir kaç kitabın filmini izledim ve hepsinin de sonu hüsran.

En İyi Erkek Görüşü

• Beni hayata bağlayan varlıklar

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Kitap okumadan, dışarı çıktığım her gün muhakkak kitapçıları gezmeden duramam. Su içmek gibi alışkanlığım okumak.

0|1
    0|0
  • Eskiden okuyamazdım ama şimdi o günlerin acısını çıkartıyorum diyebilirim... kitap hayattır... en az su kadar önemlidir...

0|1
    0|0
    • Aynı benim gibi :D

Benimde okuma serüvenim geç başladı. Ve o arayı kapatmak için elimden geldiğince çok okumaya çalışıyorum.

• Kitap okumak zevk işi de olabilir, zaruriyet de olabilir. Lâkin; Bir kitap ancak zevkle okunulduğu zaman işe yarar.

0|1
    0|0
  • Beni şartlardan ve koşullardan sıyıran tek şey

0|1
    0|0
  • bir an da olsa, yaşadığım dünyadan soyutluyor.

0|1
    0|0
  • Yalniz kaldiginda iyi oluyor bir arkadas

0|1
    0|0
  • Benide şu saçmalıklarla ölümlerle dolu hayattan başka dünyalara götürüyor.

0|1
    0|0
  • Uzaklaştırıyor, rahatlatıyor, kısa süreliğine unutturuyor...

0|1
    0|0
  • Dost edinmek için bir canlıya gerek kalmadığının kanıtı😊

0|1
    0|0
  • Huzur

0|1
    0|0
  • Dertlerimi unutturup yeni hayatlara dalmami sagliyor.

0|1
    0|0
  • Yasam kaynaklarimdan birisi kitap okumak ☺okudugum her kitap ruhumu yeniliyor.☺

0|1
    0|0
  • kitaplar benim dostlarım

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Okumak iyidir beyni boş bırakmamak lazım

0|1
    0|0
  • Cok sey

0|1
    0|0
  • Ufku genişletmek, anlamına geliyor.

0|1
    0|0
  • Benim için artık bir anlam ifade etmiyor.

0|0
    0|0
  • Kitap okudukça erdemli bir amaca hizmet ediyormuşum gibi gelir, kafamdaki sıkıntılardan kurtulur, insanlık için küçük de olsa bir adım attığımı hissederim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...