Bir şarkı sözü yazsanız bu sözler ne ifade etmeli?

Hemen çok sevilip, size büyük paralar kazandırıp, bir sene sonra hatırlanmamasını mı istersiniz, yoksa acaip kaliteli bir sanat eseri ortaya çıkartıp, para kazanmasanız bile siz öldükten sonra değeri anlaşılıp, yıllarca unutulmayacak bir şarkı sözü olmasını mı istersiniz?

1|0
16|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Ben arabeske yakın şarkı sözü yazardım kimse kusura bakmasın dinlenecekse şarkım en kaliteli arabeskçiden dinlenmeli ve rakı, bira, vodka gibi kıymetli alkollerimiz baş konuğu olmalı ergeni sivilcelisi dinlemesin onlar disko tarz dinliyor zaten şarkı dedin mi derin ve boğuktan okunmalı ve son kısmında kafan iyice kıyak olmalı benim şarkımı ya yıldız abla okumalı başkasına emanet edemem o cümleleri gözüm gibi yazmışım milletin acısı kederi göz yaşı olsun diye işte böyle kanka yazacaksan 1 yıl dinlenip sonra remix dijital karışımı olmamalı :) :)

yine çok uzun konuştum ya :D :D
    neyse yıldız ablamızdan bir şarkı atıp gideyim :)
    www.youtube.com/watch

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Hiç birine de gerek yok, sevdiğim insan şarkı sözünde kendine yer edinsin, kıymetini bilsin yeter. :)

0|1
    0|0
  • çok para kazandırsın isterim iş uğruna yaptıysam ticaret anlayışıyla bakarım yok sanat aşığı bir manyaksam elbette kalıcılığından yanayım

0|1
    0|0
  • kendi şartlarımda mutluyum ben ya öyle çok para filan olmasada olur ama ben öldükten sonra bile bana ait birşeylerin geriye kalmış olması kulağa hoş geliyor :)

0|1
    0|0
  • Konuyla ilgisi yok ama modların nickinin önünde yazan u-s-m harfleri ne anlama geliyor.

0|1
    0|0
  • Yazamam anlamsız olur

0|1
    0|0
  • Uyduruk, klasikleşmiş şarkı sözlerinin aksine kaliteli olması en güzeli. Söylendiğinde sözlerine mest olup duyguyu hissedebilmelisin.

0|1
    0|0
  • İnsanları kendi benliklerini bulmaya teşvik edici sözler olurdu.. 😄

0|1
    0|0
  • Hatırlanmak isterdim...

0|1
    0|0
  • Mesela şu an dilimde ki şarkı, ' başkası olma kendin ol böyle çok daha güzelsin'
    Tarkan amca çok güzel şarkı yapmış... Yıllar geçşeye hatırlamak güzel, tabiki de bir şarkı yazsam herkes tarafından yıllarca unutulmayacak birsey yazarım ki :D

0|0
    0|0
  • Sevdiceğim anlasın yeter..

0|1
    0|0
  • Yıllarca unutulmayacak bir şarkı olsun isterdim

0|1
    0|0
  • İkincisi çünkü ben sanatçı olmayı tercih ederim.

0|1
    0|0
  • neden hem çok para kazandırıp hem unutulmasını istemiyim ki :)

0|1
    0|0
  • Ben öldükten sonra değeri anlaşılsa bana ne yararı olcak😄

0|1
    0|0
  • Parlıyo fosfor şekiller tayvan hele bir sarılışı var inan ki hayvan

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

Yükleniyor...