Ist avrupa yakasında yaşana bilecek tarzda 300 tl ye kiralık daire bulabilecegim semt var mı??

ist avrupa yakasında yaşana bilecek tarzda 300 tl ye kiralık daire bulabilecegim semt var mı?

Güncellemeler:
300 tl ye ev olmaz diyip makara yapmaya çalışan arkadaşlar b. düzünde baktım bugün sıfır daireler var 300e siz neyin kafasındasınız eminimki makara yapanlarında hepsiniz oturdugu evden çok daha güzeller

0|0
8|28

En İyi Erkek Görüşü

• Var.

Esenyurt taraflarında yeni yapılan rezidanslar falan var

oraya yerleresebilirsin.

link

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• valla sen o kılıkla bedavaya bile bulursun ne diyim

1|1
    2|1
  • 300 e cok zor bulamassın en kıytırık yerler 450 500 den başlıyor anca istanbulda okuyan kızlar olur öğrenciler onlarla oturursun 2 kız bul 200 er tl versenız paşalar gibi:D

1|0
    0|0
  • 300 tl ye bulursanda yaşanacak tarzda olmaz.

1|0
    0|0
  • eee o zaman bize niye soruyorsun..bakmışsında bulmuşsunda..

0|1
    1|0
    • farklı semtlerde bula bilirmiyim diye sordum ama sormasam daha iyiymiş gereksiz insanlar gereksiz yorumlar

• insanlar gerçeği demiş ama..gerçekten o fiyata ev bulamazsın istanbulda..bulunur ama çok kötüdür...

• heryerde 300 tl ye var yerine göre ev var yeni yapılan siteler var hep küçük ama elverişli sıfır daireler çoğu kişi anne baba sırtına yaslanmış bilmez geçimi :)

1|1
    0|0
  • 300'e zor rakamı az daha yukarı cıkarman gerek.

1|0
    0|0
  • esenyurt, kıraç, yakuplu var 1+1 istersen arkadaşımın dairesi var 250 tl kirası

1|1
    0|0
    • evet arkadaşımın daireside b.düzünde bizde 1,1 daire ilk sahibi ev çok temiz ilgilenirsen yardımcı olurum

• Kardes ev arkadaşımı arıyo peki? Yoksa daire mi 250 tl ye kiraliyo. banada tam oralarda lazım da hemen acil yerlesmem lazım yurttan çıktım arkadaşta kalıyorum ya yardimci olursan çok memnun olurum

• @cecececec dusunuyormusun hals ben ev arkadasi arıyorum

• dedigin gibi beylikduzunde halkalı cıvarlarında bulabılırsın.anadolu yakasında da kurtkoyde ve maltepede goztepede bulma sansın var

1|0
    0|0
  • nişantaşında terasım var üstüne 300 tl veririm gel yaşayalım:)

1|1
    1|1
  • 300 degılde 400 yaparsan bulabılırsın ama 300 gercektende cok az bulman ımkansız gıbı bırsey olur

1|0
    0|0
  • abla sen bitane çadır al o paraya

0|1
    2|1
  • ben ana dolu yakasında yım güzel gel beraber oturalım sorun hiç olmaz arabada var hem süper olur eylenirzde

0|0
    1|0
  • 300 tl'ye bir ev bulursun yanında da eğer orta halli bir ev olacaksa iki tane ev arkadaşı hediyesi olur sdlfsdf

0|0
    1|0
  • var ama semte giriş çıkış saatlerin olmalı ya da araban

1|0
    0|0
  • bulursun semte göre ev fiyatları saten

1|0
    0|0
  • zor

1|0
    0|0
  • var ama neresinde istiyorun emlakcı arkadaş var bikaç tane

1|0
    0|0
  • 300 TL günlük mü?

0|0
    1|0
  • evlensene sen .

0|1
    1|0
  • Gopun arka sokakları muhtemelen

0|0
    0|0
  • sen o paraya çadır kiralayamazsın istanbulda

0|1
    2|1
  • silivride emlakçılık yapıyorum bulurum istersen

0|0
    0|0
  • Su an nerede kaliyorsun ve neden illa avrupa yakasi

0|0
    0|0
  • imkansız gibi

0|0
    0|0
  • Hem avrupa yakasi..hem 300 tl:)))

Imkansiz

0|0
    0|0
  • esenlerde var ama oralar çok kötü tek yaşamak için

0|0
    0|0
  • yanina bir ev arkadasi bulma durumun yoksa esenyurt bagcilarda anca ama o da bodrum kat falan olur.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Bakırköy, apartman bodrumu.

0|1
    0|0
  • avcılarda bile en az 500 diye biliyorum. tuzlanın ücra köşesinde de öyle. 300 e zor sanırım.

0|0
    0|0
  • valla kenar mahallelerde var.

0|0
    0|0
  • herşeyin bir karşıığı var tabi

0|0
    0|0
  • 300 tl ye kira mı:) hemde avrupa yakasında:)

0|0
    0|0
  • avcılar olabilir ama bodrum katı olur

1|0
    0|0
  • gaziosmanpaşa...

1|0
    0|0
  • bu taraflara gelme sen ya erkeler hipnoz olmuş gibi mala gelir:D yalnız tipe diil

0|0
    2|0
Yükleniyor...