Captain America: Civil War'da tarafınız hangisi?

Bildiğiniz üzere Civil War'da Iron Man ve Kaptan birbirlerine karşı savaşıyorlar. Açıkcası ben hangi tarafı seçeceğime karar veremiyorum ikisinide seviyorum bu yüzden benim için oldukça zor 🙈 Peki siz hangi tarafı tercih edeceksiniz?

• TeamCap
    43% (22)36% (25)39% (47)Oy Ver
  • TeamIronMan
    57% (29)64% (44)61% (73)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|26

En İyi Erkek Görüşü

• Bende kararsızım aslında. Normal bir durum olsa Tony Stark derdim şüphesiz ama şu durumda Captain'ın haklı yanları daha çok...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 25

• kaptan amerikayı oldum olası sevmem.. babasını da sevmezdim :D iron man.. en azından içinden geldiğince davranan bir kahraman..

1|0
    0|0
  • Spiderman !

2|0
    0|0
    • Spiderman Iron man'in takımında yani bir nevi Iron man'i tutacaksın diyebiliriz o halde 😄

• Spidey çizgi romanda her ne kadar ilk başta Iron Man'in tarafında olsada sonradan Cap. in yanında bulunuyor ve bunuda filme yansıtacaklarından eminim o yüzden #TeamCap demek istiyorsundur. :D #TeamCap

• @bayanlama Nolucak bu tonynin hali. Yine yalnız kaldı. Çok üzülüyorum ben bu çocuğa :(

• Starkı pek sevmiyorum ben Captan America diyorum):

1|0
    0|0
  • pepe

1|0
    0|0
  • taraf tutmaktan ziyade süper kahramanlara o kadar hayranım ki sanki 60 yaşında da olsam hiç değişmeyecek gibiler Aşırı Marvel Hayranıyım her karakteri ayrı güzel ve çok heyecanlı şekilde bekliyorum bu filmi diğerlerinide geçen Batman vs Süperman a gittim hiç beğenmedim

1|0
    0|0
    • Bende aynı şekildeyim aşırı düşkünüm 😍 Hadii ya ben daha gitmedim ama güzel olur diye bekliyordum

• tercihim Steve Rogers tan yani captain Amerikadan yana
    çünkü insanları özgür bir biçimde korumaya devam etmek lazım

1|0
    0|0
  • TeamIronMan tabikid :D

1|0
    0|0
  • Tony baskan 😂

1|0
    0|0
  • Çizgi roman manyağı olarak. #TeamIronMan diyorum. İnşallah şaşırtmazlar. Bu arada "spoiler" Örümcek Adam tarafsız çizgi romanda filmde de aynısını bekliyorum.

1|0
    0|0
  • hele bir izleyek konuyu öğrenek detaylarıyla da o zaman tarafımızı seçeriz :D

1|0
    0|0
    • Mantıklı 😄

• Haklısın önce filmi izlemek lazım hoş izleyince de birinden birini tutabileceğimi sanmıyorum ikisinide çok severim o yüzden filmden dışlanan Thor'un tarafındayım 😄 TeamThor 😂

• Batman neredeyse oradayım.

1|0
    0|0
  • Jarvis baba forever

1|0
    0|0
  • IronMan aga 😂😃

1|0
    0|0
  • Iron man new yorktaki savasta tum halktan vazgecen oraya nukleer bomba atan devletin yalakaliligini yapiyor. Bu yuzden captain america. Her zaman cesur adam gibi adam

1|0
    0|0
    • Tony'nin de belki geçerli bir sebebi vardır ya onun içinde kötü düşünmek istemiyorum 😄 Ama Captain her zaman adam o konuda haklısın.

• Thor yok hulk yok bosuna bekleme thor olsaydi hangi takima gecerse o takim kazanirdi zaten :D

• Biliyorum gelmeyecek çok acı bir durum 😥 Hele hulk olsa dediğin gibi takım direk galip olarak başlardı 😄

• İyice bokunu çıkardılar :) Duck Dodgers i de sokun tam olsun

2|0
    0|0
  • Bence sağ twix

1|0
    0|0
  • Captan.

1|0
    0|0
  • soru mu bu :)

1|0
    0|0
  • captain america şerefsizdir

0|0
    0|0
  • ulan , bir zamanlar birlikte savaşan dostları bile savaştırıyor bu tv-sinema sektörü

0|0
    0|0
  • Ikiside umrumda değil marveldende nefret ederim.

0|0
    0|0
    • Dc'yi mi seviyorsun yoksa çizgi roman tarzı şeyleri mi hiç sevmiyorsun?

• Kendi tarihini bilme ama Amerika'nin her pokunu bil. Modern zamanlarda kölelik böyle bir şey işte.

0|0
    0|0
    • Kendi tarihimide sevip ilgilenirim bilgine 😊

• Cezayirli Gazi Hasan Paşa (google sağolsun) 😂

• Hahaha manyak şey 😂😃

• bana supergirl ü getirene 1 pizza alırım :(

1|0
    0|0
    • En son Flash'la birlikte gördüm benden söylemesi 🤗

• supergirl ü mü vermem sana ben

• Supergirl ü isteyen kim benim gözüm Flash'ta 😂😂

• Çocuk filmleri seyretmiyorum.

0|0
    0|0
  • Robert Downey aşığı herkes :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• İron Man. Tek sevdiğim o. :)

1|0
    0|0
  • Tony stark aşığı olduğum için iron man diyorum fakat şimdi captain Amerika da hep iyinin yanında oldu bugüne kadar sonşta tonu silah üretiodu yanlş yapabilio ama kötü de olsa tonu stark diyorum

1|0
    0|0
  • ikiside benim süper bebeklerim fkfl

1|0
    0|0
  • #teamcap çünkü ironman fanlarından gına geldi

1|0
    0|0
  • Tony Stark varken oda kimmiş aşığım resmen adama :D :* <3

1|0
    0|0
  • Captain America.

1|0
    0|0
  • Öf Kaptan Amerika'ya bazen sinir oluyorum açıkçası oluyorum. Kendisi de alt tarafı laboratuvar ürünü ama "hadi dünyayı kurtaralım iyiliğin gücü yaay! <333" diye dolaşıyor. Tamam adam haklı şimdi ama siz gidip Iron Man'e Robert Downey'i koyarsanız bu millet ne yapsın. Tabii ki Iron man ve egosu kalp ben.

1|0
    0|0
    • Iron man konusunda çok haklısın Robert aşırı sevdiriyor karakterini 😄

Yükleniyor...