Nasıl çizmişim?

Son zamanlarda vizyonda olan Annemin Yarası filmi bende büyük etki bırakınca Marija ve Borislav'ı (Meryem Uzerli ve Ozan Güven) çizmek istedim. Sizce nasıl olmuş?
Nasıl çizmişim?

Afişle yan yana görünce Ozan Güven'i gölgelendirmem gerektiğini anladım.

Alakalı soru sormuşken de filmi tavsiye edeyim. Sinema vizyonları sırf para amaçlı yapılan, konusuz, amaçsız, senaryosu küfürden oluşan filmlerle doluyken -ki bu filmler ülkemizde gişe rekorları kırıyor- Annemin Yarası filmi güneş gibi doğdu. Filmin gişe yapmasını ve ülkemizde daha çok böyle projeler yapılması için yapımcılara cesaret vereceğini çok umut etmiştim ama tahmin ettiğim gibi film normal bir gişe aldı. Tabi buna karşılık, aynı zamanda Annemin Yarası filmi yurt dışına kapış kapış satılıyor. Biz de her zamanki gibi Dünyaya açılan Türk yapımlarımızdan habersisiz. Fakat her şeye rağmen oyuncuların dediği gibi;
''Filmi kaç kişinin izlediği değil izleyenlerin ne hissettikleri önemli. Sadece bir kişi bile vermek istediğimiz mesajları almışsa ne mutlu bize.''
-Ozan Güven ve Meryem Uzerli / İzmir Galası

Film için çok emek verilmiş. Keşke bu güzel emeklerini tek tek çizebilsem...

0|0
9|9

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Guzel olmus emegine saglik

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Güzel sis

1|0
    0|0
  • eyyy, anatomi çalışman gerekiyor sevgili üye =) Biraz zor ve zahmetlidir ama gerekli. Öğrenınce her sey daha kolay ve gzel olur.

1|0
    0|0
  • oldukça başarılı

1|0
    0|0
  • yani profesyonel açından bakmak gerekirse çok kötü.. ama yeni başladım detayldan çok, taslaktan çiziyorum dersen başarılı..

1|0
    0|0
  • bence yetenek var güzel devam ettir yılma sakın

1|0
    0|0
  • Guzel cizmisisn

1|0
    0|0
  • harikasın canım

1|0
    0|0
  • kalemine sağlık

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• kursa gidip yetenegini gelistirmelisin :)

1|0
    0|0
  • Güzel olmus

1|0
    0|0
  • Güzel olmuş

1|0
    0|0
  • başarılar, cok güzel olmuş^^

1|0
    0|0
  • Güzel olmuş 👍

1|0
    0|0
  • Konusu nedir

0|0
    0|0
    • Dram, komedi, aşk, savaş, hayat.. vs. Her duyguyu barındıran bir film. Genel olarak Bosna Savaşı'nda Müslümanlara zulmeden Sırp askerlerini ve bu zulümler sırasında bir Sırp Askeri'nin tecavüzünden hamile kalan yetim çocuğun yetimhaneden çıkarak ailesini arama hikayesini anlatıyor.

• Severim böyle filmleri la vita e bella'dan sonra ilk kez izleyeceğim bu tarzda çok teşekkür ederim 😌

• Önemli değil. :) Gerçekten çok kaliteli ve konusu derin bir film olmuş. Bir Türk yapımı olduğu için gurur duydum.

• sanatsal...

1|0
    0|0
  • bu ne ya begenmedim

0|0
    0|0
    • gelişecek daha ablası

• bu yasttan sonrami?😃
      ben cocuklugumden beri resim yapmayi severdim simdi digital artist im

• Sanatın yaşı mı vardı? Inanmıyorum söyleyin de bilelim #_#

Yükleniyor...