Biyoloji, fizik ve kimyaya nasıl çalışılır?

Arkadaşlar biyoloji fizik ve kimya derslerine nasıl çalışılır? Siz nası çalışıyorsunuz veya nasıl çalıştınız? Ben çok zorlanıyorum çalışarak düzeltebilir miyim?

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• Fiziği sevmiyorsa işin zor. Hadi biyoloji, kimya neyse de fizik ayrı bir dünya. Tüm önyargılarından nefretinden arınmadan oturma başına :(((8888

1|1
    0|0
    • nefret veya önyargım yok sadece çözemiyorum ve başarılı olamıyorum

• O zaman sana fizik 4. sınıf öğrencisi olan qtarantino yardımcı olacaktır şüphesiz.

• Bilmiyorum ki fizik kaç sene sürüyor?!?!? jkhgjkhgkjh

Erkekler Ne Diyor 6

• hmmm formülleri formül gibi kaul etmeyip, önce hayalinde eylenceli bir şekilde canlandırıp, sonra bunlar üzerinde kendi çıkarımlarını yaparsan faydası olabilir, kısaca sevgilini düşünür gibi öğrendiğin şey hakkkında hayal kur :P

0|0
    0|0
  • formüllerini bileceksin ve konu anlatımlı sorular çözeceksin

0|0
    0|0
    • biyolojide ne formülü var :D

• yha her desin püf noktası vardır formulu vardır hiç bişey bilmeden bişey çözemessn.

• biyoloji konuyu 2-3 kez oku daha kolay anlayabileceğin şekilde sınıflandır filan üzerinde çalış işte biraz sonra soru çöz

kimya zaten açacaksın konu anlatımına çalışıp soru çözeceksin

fizikte de formülleri ezberle bir de mantığını kap konunun bolca soru çöz.

bu kadar

0|0
    0|0
  • Fizik 4. sınıf öğrencisiyim nasıl yardımcı olabilirim. Basit makinaları çözemiyormuşsun adı üstünde basit makina nasıl çözemiyorsun ?!?!?!?1

0|1
    0|0
  • Biyolojiyi salla sözeldir o. Sözellere nasıl çalışıyorsan öyle çalış :) Fizik ve kimyaya daha matematiksel yaklaş, olayların sebebini kavramaya çalış.

0|0
    0|0
    • sözel derslerde sınavdan birkaç saat önce ezberliyorum ama yine de istediğim başarıya ulaşamıyorum, yani sözellere nasıl çalışılır onu da bilmiyorum :D

• Genel olarak aynı aslında hepsi. Olayları mantığında oturtmalısın, sebep-sonuç ilişkisi kurmalısın. Ancak lise matematiğinde bu biraz zor ezbere dayalı çoğu şey :) yine de sen belli bir mantık kur kendine göre

• özel ders al floyd'dan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Öncelikle konuyu kavramadan testlerini çözmeye çalışma çok zorlanırsın. Konuyu güzelce oku, sonra özetlerini çıkar. Daha sonra da bol bol test çöz. Test çözmediğinde hemen unutuyorsun çünkü.

0|0
    0|0
  • mal gibi işte oturup çalışıyorsun.

0|1
    0|0
  • masaya oturup çalışırsın.

1|0
    0|0
  • Biyoloji Ögretmeni olmak icin okuyorum...biyoloji hep ezber :) anlamadigin tam olarak ney?

0|0
    0|0
    • mantığını anlamıyorum bu yüzden dersi sevemiyorum çalışamıyorum çabuk sıkılıyorum ve başarısız oluyorum

• sen de öyle..

• evet ben herzaman gizliyim 2 dk filan ac ekliyim geri gizlenen istiyosan tabiki

• zor işin ya :(( bol bol çözümlü testler çöz

0|0
    0|0
  • konuları iyice sindir

0|0
    0|0
Yükleniyor...