Yüksek seste müzik dinlemek mi, yoksa kısık seste mi?

Ben daha çok yüksek seste müzik dinliyorum. Havaya giriyorum falan, güzel oluyor yahu.

0|0
18|13

En İyi Kız Görüşü

• tabi ki yüksek sesle

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Araba kullanırken yüksek sesli, sohbet ederken, yemek yerken ve bir şeyler okurken düşük sesli müzik.

0|0
    0|0
  • yerine göre

0|0
    0|0
  • Yer yer değişiyor bu durum .

0|0
    0|0
  • aç sesi aç aç aç...

0|0
    0|0
  • yüksek ses

0|1
    0|0
  • Yüksek sesle bangır bangır bağırarak

0|1
    0|0
  • Yüksek seste çalan müzik insanı daha çok motive ediyor. Motive derken, mesela rock dinleyen daha çok kendinden geçiyor, rap dinleyen kendini Sagopa Kajmer sanıyor, Müslüm Baba dinleyende "bileklerimi jiletlesem mi acaba?" diye düşünüyor. Bu şarkılar kısık seste çalsaydı bu olayların olması biraz daha düşük bir ihtimalde kalırdı. Saygılar..

0|0
    0|0
  • tabikide yüksek ses diğer türlü ne anlamı kalır müzik dinlemenin. öyle bir çalacak ki dünya ile bağlantın kopacak başka hiç bir şey duymayacaksın müziği yaşayacaksın o an.

0|0
    0|0
  • Toplu taşıma araçlarında kısık sesle dinlenilmesinden yanayım. Ama evde yüksek ses tabikide.

0|0
    0|0
  • kısık ses.. çok kısık olmalı,duymak için çaba sarfetmelisin ki zevk alasın :)

0|0
    0|0
  • herkesin söylediği gibi yerine gore. Düşünsene metallica (hemen ayrıntı belirteyim hava atar gibi :p '08 ali samiyen ordaydım) konseri anfilerden cok az ses geliyo falam garip olur.

0|0
    0|0
  • duyacagım kadar açarak kimsenin arkamdan laf konusmasını istemem rahatsız etmeyede hakkım yok ama baktım etrafta kimse yok biraz daha açarım.

0|0
    0|0
  • yüksek ses tabiki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• duruma göre değişmekle birlikte genelde yüksek tercih ederim.

arabada yalnızsam yüksek,temizlik yapıyorsam yüksek,yemek yapıyorsam yüksek,birşeyler düşünürken fon yapıyorsam yüksek...ders çalışıyorsam kısık,içerken sohbet esnasında kısık...

0|0
    0|0
  • duruma göre değişiyor tasarım yaparken kısık sesle tek bir şarkıyı saatlerce dinliyorum özel bir tasarım hazırlayacaksam kafam dağınık oluyor ayrıntılara odaklanmak için müzik hiç açmıyorum ,nette boş boş takılırken sesini açıyorum

0|0
    0|0
  • Müziği ılıklerınde hıssedecek kadar yuksek sesle :))

0|1
    0|0
  • yüksek ses tabikii kısık sesde güzel ama sıkıcı yüksek ses olunca insan dayanamıoo böyle dans ediyor falan yani ben öyleyiim

0|0
    0|0
  • bazen arabada coşa gelip son ses açıyorum :D çoğunlukla arka fonda çalan hafif bi fransızca şarkı iyi geliyor:)

0|1
    0|0
  • yüksek sesle dinlemeyi çok seviyorum ama bir gün kulaklarıma bir zarar gelicek diye deli gibi korkuyorum

0|1
    0|0
  • Yükseğide aşkın kulağı sağır edecek seste seviyorum. ne tarz olursa olsun.. çoğu insan benimle müzik dinleyemez kaçar :)

0|1
    0|0
  • Yüksek tabiki. O arkadaki müzikleri tek tek duyacağım böyle, bütünleseceğim.

0|1
    0|0
  • Kısık seste dinlerim genelde.

0|1
    0|0
  • yüksek sesle tabikide sesi sonuna kadar açıp kopuyorum taki annem gelip kızana kadar :D

0|0
    0|0
  • yüksek ses hatta abartılı derecede yuksek sesle muzık dınlerım

0|0
    0|0
  • Son ses.

0|0
    0|0
  • Ortası makbuldür;)

0|0
    0|0
  • Ruh halime göre değişiyor.

0|0
    0|0
  • sinifta kisik sesle dinlerim , onun disinda yüksek sesle.

0|0
    0|0
  • gençken yüksek ses derdim de, yaşlandım artık.

0|0
    0|0
  • Yüksek.

0|1
    0|0
Yükleniyor...