Vahşi vahşi Batı ile aranız nasıldır?

Soru, işte tam da bu muhteşem performansı tekrar ve tekrar dinlerken geldi aklıma...
Vahşi Batı ya da diğer adıyla Western filmleri ile büyümüş bir nesil var ortada!
Vahşi vahşi Batı ile aranız nasıldır?Güneşin yakıp kavurduğu bir şapkanın altında parlayan gözlere baka baka büyüdük bizler... Ya da kimi zaman güzel olduğu kadar çetin ceviz olan kadınları da tanıdık...
Ve kimi zaman hayallerimizi süsleyen o adamlar gibi ayna karşsına geçip belimizdeki hayali altıpatları bir çıkardık bir soktuk yerine...
Ekrana hayran hayran bakarken o karakterlerle birlikte at sürdük heyecanla dört nala...
Ve belki de bizi olduğumuz yere kilitleyen, soluklarımızı kesip, ne olacağını tahmin etmeye çalıştığımız final düellolarıydı aslında filmin tek ve vurucu darbesi!
Gelelim sorunun kendisine...
Sizin Western filmleri ile aranız nasıl?
Hala arada izler misiniz?
Ve en sevdiğiniz Western filmi hangisiydi? Yenilerden veya eskilerden olabilir... Hiç fark etmez!

2|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• wild wild west. will smith'in baş rol de oynadığı güzel bir filmdi. hemen hemen ilk sinema deneyimim bu filmdir :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 3. resimdeki kadın Ezgi Mola'ya ne kadar da benziyor. :)
    Ben pek sevmiyorum bu tarz filmleri :)

0|1
    0|0
    • Şimdi sen söylediğinde dikkat ettim ben de...
      Evet, biraz anımsatıyor:)

• vahşilik bana göre değil blader

1|1
    0|0
  • Elime silah alıp kordonu tarayasım geliyor bunları izleyince hihihihi

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Clint eastwood un trt1 de ki pazar seanslarinda ki filmlerinden baska ne kaldi geriye vahşi batidan..

0|0
    0|0
  • İzlemistim

0|0
    0|0
Yükleniyor...