Kapat

Küçük Prens kitabi sizin icin ne kadar özel?

Küçük Prens defalarca okudugum nadir kitaplardan her satirini tekrar tekrar hayranlikla heyecanla okuyorumKüçük Prens kitabi sizin icin ne kadar özel ?

1|1
18|14

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Profilim♡
    Çok seviyorum, ben de kaç kere okudum unuttum. Misall "Birinin sizi evcilleştirmesine izin veriyorsanız göz yaşlarını hesaba katmalısınız."

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 13

Kızlar Ne Diyor 17

• Ben bu kitabı hiç sevmemiştim :/ o yüzden neden sevildiğini bir türlü anlamadım.

Fakat ortaokulda okumuştum, acaba ondan mı anlamadım. Bir daha okumalı mıyım sizce?

0|0
    0|0
    • Ben 22 yadimi bitirmemistim 1 kez okumakla anlasilmiyor ben defalarca okudum tavsiye ederim

• Güzel kitap, çok eski ciltsiz basımı var bende de. Genelde çocuklara tavsiye ediyorlar ama bu kitabı anlamak için en az 15/16 yaşlarında olmak lazım, oda en az :)

0|0
    0|0
  • Okuduktan sonra çok değerli bir insana vermiştim. Kendimden sonra onun hür zihnine sunduğum bu kitap belkide gözlerine değiyordur şu an kimbilir :)

0|0
    0|0
  • Ben de mutlu prensi çok sevmiş hatta okurken ağlamıştım sonlarında, ilk ağlatan kitaptı.

0|0
    0|0
  • Kucuk prens zamaninin cok otesinde ve asla cocuk kitabi kategorisinde olmayi haketmeyen bir eser :)❤

0|0
    0|0
  • Çok çok seviyorum ben de.

0|0
    0|0
  • Ben de okumuştum ama aman aman bir beğenme olmadı benim için

0|0
    0|0
    • Cunku yetişkinlere daha uygun. Lutfen sen de ergin bir bireysin ama ben okuduğumda 22 yaşını bitirmemistim bir kez daha okumalisin sindirerek

• Okuyasım yok çünkü kitabin içeriği hala aklımda zevk almam

• çocuk kitabı, neresi anlaşılmıyor, ayrıca benim için pek özel bir kitap değil (anlamamışsındır diyenler, en büyük hayal dünyası sizin, en zeki sizsiniz, herkes anlayamaz, tamam) çok abartıldığını düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Çok güzel bir kitap. En sevdiğim sözü "Çölü güzel yapan, bir yerlerde su kuyusu saklıyor olmasıdır.”

0|0
    0|0
  • okdukca agladigim kitaptir.

0|0
    0|0
  • Sevgilim severdi

0|0
    0|0
  • Çocukluğumun kitabı. Hala da okurum

0|0
    0|0
  • çok sevdim hatta disarda tilki ya da yildiz objeleri ni satan yeri gorsem direk alirim

0|0
    0|0
  • Küçük prens 😍başka bisey bu

0|0
    0|0
  • kalbime dokunması yetiyor bir daha okumak için

0|0
    0|0
  • okumadım

0|0
    0|0
Yükleniyor...