Yüzyüze hiç görüşmeyip telefondan ayrılan bir erkeği karşıma çıkartmalımıyım ?

Arkadaşlar telefondan biri ile tanıstm hiç yüzünü bie görmedim...beni bulusma yalanları ile atlattı...sonrasında yalanlarını yakaldıgımda beni yalanlarla suçlayarak ayrıldı...onun çok saygı duydugu sanatçı bir abisi var... sizce ayrıldıgım çocugu o abi vesilesi ile karsıma çıkartrayımmı?

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• ne canını sıkmaya değer nede uğraşmaya . Boşver öyle bir denyoyu ne yapıcan zaten :)

0|0
    1|0
    • karsısına çıkıp adiliğini görmek istiorum sadece

• beni ne güzel tarif ettin... :)evet aynısındannn

• adam dövmeye gidiyoruz hehe :D

Erkekler Ne Diyor 3

• Yok boşver gidene kal deme sonuçta üzülen sen olabilrsin

0|0
    0|0
    • ya bu gidene kal demek değil ki...o öyle bir yalancıymıs öyle bir inanmısım ki ona..benden kaçırdıgı yalanlarını karsısına çıkarak izlemek istiorum

• Sen öyle düşünüyor kurguluyor olabilirsin lakin onun öyle düşüneceğini nerden biliyorsun bazen ummadığın sonuçları tavırlarıda olabilir yani .

• Kesinlikle yapmalısın. Belli ki kafayı takmışsın. Karşına çıkınca bir de orta s.ktir çekerse görürsün.

0|0
    0|0
    • işte onu kesinlikle yapamaz :) çünkü yanımda onu televizyonlara çıkartan çok saygı duydugu abisi olacak :)

• iki bismillah de amin yap üstüne iki yumurta kır güneşe karşı otur birşeyin kalmaz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ne için çıkarttırıcaksın ki.yorgan gitmiş kavga bitmiş çıkınca ne olucak

0|1
    0|0
    • ama bu kadar basite alınacak jkadar degersiz değil hiç bişey

• Tamam da güzelim basite alan sen değilsin o.Sen kendı karakterinle davrandın oda kendı karakteriyle davrandı yol aldı

• bu da msn aşkının seslisi

0|0
    0|0
  • Boşver uğraşmaya değmez.Zamanına yazık.

0|0
    0|0
  • çık ama başkasıyla karşınası daha etkili olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...