SURVIVORI İZLEYEN var mıVARSA DÜŞÜNCELERİNİZ ?

survıvor ünlüler gönülleri izleyen var mıben izliyorum oraya yarışmaya başvurdum almadılar sizi sonra arıyacaz dediler ama seneye yine katılacamtam benlik yarışma :) survıvor ünlüler gönüller hakkında ne düşünyorsunuz yarışmayı izleyenler söylesin favorileri kim kimi sevmiyorlar benim favorilerim başta belli (cengiz larissa gönüllerdende murat adaşım olduğu için tabi :) bide duygu )

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• cengiz iyi birine benziyor,kızlardanda larissa.ırmağı sevmedim ünlülerden.gönüllülerddende duyguyu sevmedim.

0|0
    0|0
    • valla ben bozuku hiç mi hiç sevmedim dün izlediniz her halde adam balık tutuyor ikiniz dün yediniz bugün yemeyin diyor duyguda karşıklık verince siz benim tuttuğum balıktan yiyemezsiniz hakkımıda fatmagüle verecem diyor bu nasıl bir öfke bu nasıl bir kin o öyle deyince gönüllerin diyer erkeleri şok olduğu bişeyde diyemedi bozoka bence adayı kirleten sürekli duyguya sataşan arkadaşlarıyla küstüren odur hiç sevmiyorum bozuku

• :)evet o adamda kavgacı.bak bozok ta fotomodel ünlü sayılır eskiden çağla şıkelin sevgilisiydi.emlin klibinde oynamıştı link

• duyguda binbir gecede oynuyordu sezendi.o da ünlü link

Kızlar Ne Diyor 2

• Orda iri yarı bir kas abidesi var, geri kalanı gözüm seçmiyo.

0|0
    0|0
  • gönüllülerde baya yakışıklı var:)

0|0
    0|0
    • zaten kızlarımız bir tek yakışıklı var diye izliyor fovorin var mı ya da sevmediğin

Erkekler Ne Diyor 2

• ünlülerde cengiz ümit karan daghan tutuyorum gönüllülerde hilmicem mustafa duygu gül

0|0
    0|0
  • izlemeye tahammülüm yok o tür programları

0|0
    0|0
Yükleniyor...