Çizimim nasıl millet?

Biliyorum çizimim berbat ama bu hobiye hevesim çok var :) nasıl yapıyorsunuz güzel çizimler? nasıl kendimi geliştiririm acaba? Çizimim nasıl millet ?

0|0
13|4

En İyi Kız Görüşü

• şu an kötü ama çalışırsan neden olmasın

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Biladerim taktlit çiziminde az çok iyiyimdir. Hayalden çizmede kötüyümdür.

Ama şunu diyim. Bir şey çizerken. Baktığın şeyleri resim olarak değil , çizgi olarak görmeye çalış.

Bide ortantılar vardır. Daireler çizerek başlanır mesela. Netten bununla çok bilgi bulursun.

Bu bir yetenek eyvallah ama geliştirebilir yetenek :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Uha adam burnunu iciyo 😯 nise internette resim cizen insanlar cizerken video cekip koyuyor. Onları izle. Unce taklit çizim yaparsın ama zamanla kafandan rahar cizersin. Ve tukenmez kalem degil resim kalemleri kullan. Cizerken kalemi nasıl bastırcagnıda bilmelisin. 😊

0|1
    0|0
  • Resim çizerken kesinlikle kurşun kullanmalısın. Unutma ki resim sadece çizgilerden ibaret değil aydınlatma gölgelendirme perspektif yakalama bunlar önemli mesela kurşun ve uçlu kelemler kullanabilirsin gölgelendirme icin ilk kurşun kalemle rastgele karalayıp çıkan tozu kulak pamuğuna alarak ana hat olusturabilirsin youtube kanalları veya we hearth itten çizim örnekleri bakabilirsin

0|1
    0|0
  • Bu isin pesini birak bence

0|1
    0|0
  • Istiyorsan bırakmamalı ve gelişturmelisin, ben de çok severim çizim yapmayı

0|1
    0|0
  • Ahah😀 Çizimlerinde türleri vardır, karikatür çizmeyi deneyip geliştirebilirsin. Bence o daha uygun olur😂

0|0
    0|0
  • kursa gitmelisin veya youtubedan videolara bakabilirsin :)

0|1
    0|0
  • Kötü

0|1
    0|0
  • kesin konservatuara gidiyorsun hatta 1. olmuşsundur :D :D şaka bir yana çizdikçe gelişir yani

0|1
    0|0
  • Çok kötü de değil çok iyi de değil çok karalamışsın ama

0|1
    0|0
  • amatör ressamlık yapıyorum çalışırsan başarırsın devam..

0|1
    0|0
    • kesinlikle çok deneme yapacağım ve bu işi başaracağım :D hırs yaptım ebuşcum

• Daha çok bakarak çizim yap gelişir o zaman ☺😊

0|1
    0|0
  • Çok profesyonel

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• azimle işeyen duvarı deler

0|1
    0|0
  • Baboş öncelikle şunda anlaşalım bu yetenek ve ilerleyen süreçde geliştirebilir bir yetenek ama çizdiğin bir resimi gözünde büyütme normal bir çizgi olarak gör
    orantılar vardır bunları iyi hesaplaman lazım onun dışında Daireler çizerek başlanır bu kadar basit ;)

0|0
    0|0
  • Oyş yaların harika

0|0
    0|0
Yükleniyor...