Avon Temsilcisi ya da takım öncüsü olan var mı ?

Avon temsilcisiyim ama anlayamdığm bazı konular var

1.Ben Şu an temsilciyim puanlarımı nereden öğrenebiliyorum

2. Ve Temsilci yapsam Benim kazancım artar mı yoksa benim üst seviyemdeki kişimi kazanç alır..

Bu avonun Takım öncülerine güvenmiyorum şimdi ben üye yapsam kendinede geçirebilir oyüzden detaylı bilgi istiyorum bilenlerden..

1|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• AVON DANIŞMANI

Sadece satış yapar

üye kaydetme hakkı yoktur.Takım öncüsüne bağlıdır.

3ay üyelik hakkı vardır.

Ürün garantisi, yani ürün iade ve değişim hakkı vardır. Ama takım öncüsü ve bölge sorumlusu buna izin vermezler.

Satış yapmaları konusunda kota ve baskı uygulanır.

Grup primi ve basamak kazancı yoktur.

Satış karı indirimli ürünlerde %25 indirimsiz ürünlerde %33tür.

AVON TAKIM ÖNCÜSÜ

Üye yapma yetkisi vardır.

Belirli satış kotasını sağlaması gerekir.

Üye kaydını kendisine verilen belirli bölge(ilçe)de yapabilir. Bölgesinin dışındaki başka il ve ilçelerde kayıt

yapamaz.

Kayıtlı danışmanlarına kendisine verilen satış kotasını paylaştırır ve bu satışı sağlatmak görevidir.

Üyelerinin borcunu ödetmek en önemli görevidir. Çünkü borcunu ödemeyen üyesinden prim kazanamaz.

Her ay grubuna üye kayıt kotası verilir.

Bölge sorumlusu tarafından yönetilir.

Takım öncüsü herhangi bir sebeple il değiştirirse ekibi elinden alınır. Gittiği ilde aynı büyüklükte başka üyeler verilir.(tabi o üyelerle uyum sağlamak ve büyütmek takım öncüsünün yeteneğine bağlıdır.)

Grubunda %3 ile başlar. Maksimum en yüksek prim oranı %6 dır.

Tabi bu arada bu primi borcunu zamanında ödeyen üyelerinden kazanır.

Avon da herkes aynı haklara sahip değildir. Danışman, takım öncüsü ve bölge sorumlusunun hakları farklıdır.

Miras bırakılamaz.

0|0
    0|0
    • ORIFLAME DANIŞMANI

Danışmanın 12 ay üyelik süresi vardır.

Danışman istediği bölgeden, istediği ilden hatta uluslararası kayıt yapabilir.

Tamamen özgürdür. Hiçkimsenin yönetiminde ve baskısında olmaz.

İsterse sadece ihtiyaçlarını alır, isterse üye kaydedip grubunu kurar ve %21 e varan grup primi ve bunun ilerisinde ise dolar ödülleri kazanır.

Üyelerinin borçlarından sorumlu değildir.

Satış ve satış kotası yoktur. Kayıt kotası da yoktur.

Her danışmanın ünvanı ne olursa olsun aynı haklara sahiptir.

Erkekler Ne Diyor 1

• Avon temsilcisi bize soruyor :SSSSSS

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• hiç bir bilgim yok

0|0
    0|0
  • bende temsilciydim şuanda takım öncüsü oldum sorumlunla görüş eğer yapabileceğin kişi sayısı fazlaysa takım öncüsü olmak istiyorum de o zaman kazanırsın eğer 1 kişiyse hiç uğraşma değmez sürekli kayıt arttırmanı istiyorlar çünkü

0|0
    0|0
  • sana yardımcı olabilirim 3 ayda 1000 tl geliy sağlayan orıflame de 2 yıldır çalışıyorum doğru direktorle çalışırsannn ciddi kazanları olabilir eozedincik@hotmail.com mesaj atarsan detayları konusabiliriz sevgiler Bankacı

0|0
    0|0
  • ben bilmiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...