Grinin elli tonunu okuyan var mi nasıl bir kitap?

Ben fi ci pi okudum gayet güzeldi yalnız grinin elli tonunu merak ediyorum onada seri diyorlar 3 kitap varmış okumaya değer mi içeriğini biliyorum az çok ama değer mi okumaya?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Dört oldu Grey var bide bu sefer christianın ağzından anlatıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Daha yararlı şeyler okusanız da aklınızı saçma sapan şeylerle doldurmasanız?
    Gerçi öyle olsaydı Türkiye bu halde olur muydu hiç?

0|0
    0|0
    • Mesela ne okuyum tavsiye edeceği n kitap var mi

• Fark etmez felsefi filan bişeyler katacak kitap mesela sizin en çok beğendiğiniz kitap nedir

• Hz. Muhammed'in hayatı.
      Hem felsefi, hem hayat dersi hem de güzel bir bakış açısı katar size.
      Fakat yazarını iyi seçin.

Erkekler Ne Diyor 3

• valla hocam boş kere boş bir kitap gerçekten içinde hiçbirşey yok dönüp dolaşıp cinsellik ben sıkılmıştım bence hiç okuma hem parana hem zamanına yazık ha tavsiye istersen açlık oyunları serisini tavsiye ederim

0|0
    0|0
    • Bencede doğru söylüyorsun uz açlık oyunları nasıl güzel mi

• valla açlık oyunlarının sonunda ağladım ki her kitap beni ağlatamaz ha şu var ortalarında sıkılırsın biraz ama sonunu getirmeye değer

• Bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • Ergen abaza kız serisi bence, hıc okuma. Ben filmini izledikten ve filmi beğenen kitleyi gördükten sonra kanaat getirdim

0|0
    0|0
    • Deme o dediğin doğru bak ne okuyum ki tavsiye edeceği n kitap var mi

• Ben genelde fantastik romanlardan hoslanirim. şu an j. r. r tolkien in silmarillion isimli kitabını okuyorum ve tavsiye ederim. Onun dışında millenium serisi, morgan rice-felsefe yüzüğü serisini önerebilirim. Macera aksiyon da ise geçen barry eisler in kırılma noktasi isimli kitabını okudum ve hoşuma gitti, dan Brown in neredeyse tüm kitapları heycan doludur. Felsefi olarakta Franz Kafka nin dönüşüm isimli kitabını tavsiye ederim, cok sey katar.

Yükleniyor...