Keman çalmayı öğrenmek istiyorum. Önerebileceğiniz keman kursu var mı?

Arkadaşlar keman çalan var mı aranızda ? Ben kemana başlamak istiyorum da bana önerebileceğiniz bir kurs var mı? fiyatı çok pahalı olmasın ama :// ? Ankara'da yaşıyorum bu arada, önerilerinizi paylaşırsanız sevinirim teşekkürler :)

0|1
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• İstanbul olsa önerebilirdim .

Keman çok sevdiğim bir enstrüman ama çok zorlu ve zahmetli , sabredebilir isen çok iyi olur .

0|0
    0|0
    • Olsun önermıs kadar oldun tesekkür ederım saol :) sabırlıyımdır :)

• Beklemedeyiz . :)

Erkekler Ne Diyor 9

• boşver bunları ciddi anlamda boşver. çalışıp para biriktirmeye bak. ev falan al . 1+1 bile olsa yeter ki evin olsun. şu hayatta çok önemli.

0|0
    0|0
    • Bu hayatta kendini geliştirmekte önemli...

• enjoy the sılence a katılıyorum hayat sadece ev,para dııldır gerıye kendınden bırakabılcegın bırsey olmalı .Ama yınede tesekkür ederım yormunuz için :)

• ben seni düşündüğümden söyledim. keman çalmak iyi güzel ama kariyer zor.

• 5 sene gibi bir zaman ayırman gerekir keman için , umarım geçici bir hevesden öteye götürebilirsin :)

0|0
    0|0
    • ya evet bayag uzun bır surec olcak benım için umarım yapabılrım :) tesekkür ederım yorumun içn saol :)

• 0|0
    0|0
  • Mesaj yoluyla ulaşırsan irtibat bilgilerini veriyim.

0|0
    0|0
  • Birumut bu arkadas keman dersleri veriyordu sanirim.

0|0
    0|0
  • Kursa gittiğinde hoca ilk önce parmaklarına bakarsa o kursa git.

0|0
    0|0
    • neden pekı ? :S anlayamadım da :S

• bazı enstrumanları çalabilmek için parmak yapısı önemlidir. O yüzden dedim, İki nota öğrenip ticaret yapanlarına gitme demek istedim.

İstersen şunu oku, sanırım alakalı birşeyler içeriyor.

link

• aa cook tesekkür ederım yaa sanrım bana bayag yardımcı olacak saol :)

• Kendi kendine öğrenebilirsin.

0|0
    0|0
  • klarnet olmazmı beya :)

0|0
    0|0
  • keman çalma çello çal

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kurstan ziyade özel öğretmenle çalış, ciddiye alıyorsan parayı kıymayı gerektirir bu. keman bireysel olarak ilgilenilmesi gereken zorlu bir çalgı çünkü. ben kursa gitme hatası yaptım vaktinde, sen yapma bari:) konservatuar veya müzik öğretmenliği civarında biraz dolaş, oraları-dan isimlerle çalışmak en iyisi.

0|1
    0|0
  • ben kemandan özel ders almıştım 2 sene iki tane farklı hocayla hala öğrenemedm başka bi alete geç bence :) ya da sorun bendedir bilmiorum

0|0
    0|0
    • hadı yaa o kadar mı zor ögrenmesı ? ://

• yani ben yapamadım ama yılmadım yine gitçem derse :)) ama bi başla derim kemanlar ucuzdur neticede yapamassan dier aletlere bakarsın ama bi başla yani

• yok kemanım var zaten :) iş kursu bulmakta bır tek o kaldı . pekı tesekkür ederım saol :)

• Ankara'da sanat merkezleri ...

0|0
    0|0
Yükleniyor...