Hangi kitap daha güzel?

Kötü Çocuk
Hangi kitap daha güzel ?4N1K

0|0
23|4

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• ıssız adam

0|0
    0|0
  • anlamadım bişey ama canın sağolsun.

0|0
    0|0
  • Kötü cocuk iyi çocuğa benziyo

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 22

• Kötü Çocuğa wattpadda o kadar övdükleri için bir bakayım demiştim.
    Yani açıkçası ben sevmedim. Kızın diğer kitaplarınıda sevmiyorum. Yazış tarzı hoşuma gitmiyor. İlk sende çekememzlikten böyle diyosun diye düşündüm fakat gerçekten öyke değil. Zorlama edebiyat yapıyor. Cümleler birbirini tutmuyor.
    Diğer kitabada bakmadığım için birşey diyemiyeceğim.

1|0
    0|0
    • Evt haklısın kötü çocuk serisinin sadece ilk kitabını ve 2 yi oludum dedigin gibi yazış tarzı güzel degil

• İkisini de okumadım okumayı da düşünmüyorum iki kitabı da fuarlarda çokça gördüm içini açıp herhangi bir sayfaya bakınca o zorlama edebiyat sadece içinde boş bir konuyu sanki varmış gibi gösterme çabası berbat... Aşk romanları okuyan birisi olarak ikisinin de bir sayfasına bakınca bunun birilerinin öylesine karalığı bir iki satır olduğunu düşünüyorum...
    Kim okur derseniz liseye yeni başlayan veya lisede olan kızlar okur. Ben lisede dahi bu tarz kitaplar okumazdım bu ayrı bir konu. Bu kitabı bu kadar popüler yapan lisedeki kızlar kötü erkek karakterlerine serserilere olan açlıkları daha yeni aşkı tanımaya başlamaları.

0|0
    0|0
  • 4n1k yi bilmiyorum ama onuda okumak istiyorum ama kesiklikle kotu cocuk mericc😍😍 ama bazen okurken cok uzatiliyor ve canim sıkılıyor. Ama tavsiye ederim

1|0
    0|0
  • Kötü çocuk benim wattpad de ilk göz ağrım 😆

1|0
    0|0
  • ikiside değil, 4n1k'yı okumadım ama kötü çocuk gibi bir kitapla karşılaştırılıyorsa o da pek kaliteli değilidir zannımca

0|0
    0|0
  • Nolursunuz böyle kitaplar okumayın yahu! Ne güzel eserlerimiz var onları okuyun. Kötü çocuk ne ya.

1|0
    0|0
  • kötü çocuk

1|0
    0|0
  • Ergen ergen seyler

0|0
    0|0
  • okumadım da kötü çocuğun başını biraz okumak zorunda kalmıştım çok saçmaydı

0|0
    0|0
  • Yabancı ezer geçer

0|0
    0|0
  • sakin alma derim. ici bos kitaplar okuma.

0|0
    0|0
  • 4N1K

0|0
    0|0
  • 4n1k biraz daha iyi ve eglenceli

0|0
    0|0
  • Ikisinide ukudum 😊 kötü çocugun yazarına gıcık uldugum icin ukurken yarıda bıraktım. 4N1K, piskopat, bir deniz kızı hikayesi, karanlık lise okuyabilcegin diger wattpad kitapları ama Şu an bunlardan birini aldıysan 4N1Kya basla 😊

0|0
    0|0
    • Bnde KÇ 2 de var ona baslamayı planlıyorum ama 4n1k ule arasinda kaldim snce hangisi ynn bnde sevmedim kotu cocugun yazarini

• 4n1k

0|0
    0|0
  • 4N1K güzel.. Çokzel

0|0
    0|0
  • Allahım ergen misin :(

0|0
    0|0
  • Boş kitaplar, klasiklerden oku bence.

0|0
    0|0