Kapat

Kulağını koparıp sevgilisini veren ressam kimdir siz böyle bir şey yaparmiydiniz?

Kulağını koparıp sevgilisini veren ressam kimdir?
Ne manyak lar var ya 😂😂

1|0
15|9

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 14

• Kulağı ile ilgili çok rivayet var ama bu tarz şeylerde deli değilsen çok da ilgi çekmiyosun. Günümüze ulaşan ünlü ressamlar genelde ya delidir ya da çok acı çekmiştir. En büyük örnekleri de Salvador Dali (deli olan) ve Frida Kohle (çok acı çeken). Ben de ressam olmak istiyorum. Ama kulağımı feda etmeye hiç de niyetim yok :D

0|1
    0|0
  • Absinthe kafasi olmasa o salak da yapmazdi. Ayrica kendisinin gayet overrated bir sanatci oldugunu dusunuyorum

0|1
    0|0
  • Yapmam :D

0|1
    0|0
  • :D oha

0|1
    0|0
  • Van gogh

0|1
    0|0
  • Keşke hepimiz manyak olsak da, Van Gogh gibi paha biçilmez eserler yapabilsek.

0|1
    0|0
  • Bir ressamın kulağa ihtiyacı yoktur ve dikkat dağıtmaktan başka işe yaramaz, bu yüzden kesti. Herhangi bir şeye bu kadar büyük bir tutkuyla bağlı olmayı asla anlayacağımız için eleştirme hakkımız yok.

1|1
    0|0
  • Vincent van Gogh :D

0|1
    0|0
  • van gogh galiba

0|1
    0|0
  • Van gogh degilmiydi o

0|1
    0|0
    • Hollandali demi ilk okuldayken ogretmen anlatmisti herhalde dogru ise

• van goghe, yanlız üç görüş var, biri depresyondan kestiği, biri kralın cezası , son dönemdede sevgilisine parası yok diye kulağını kesip hedite ediyor, ama ispatlanamadı

• Van gogh heralde, ben asla yapmam

0|1
    0|0
  • sevgilisini veren?

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum kimmiş?

0|0
    0|0
  • Picasso kulağını ve burnunu kesti ama sevgilisine verdi mi bilmiyorum😂 Kübizm akımına uymak için yaptığını biliyorum😂

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

Yükleniyor...