Walking dead sezon finali hakkında ne düşünüyorsunuz?

Valinin katliamından sonra, Rick cogu yaslı ve cocuk olan yeni grubu hapishaneye getirdi. Sonunda Andrea hakkın rahmetine kavustu. Sizce bundan sonra neler olacak?

Not: Yeni sezon çekimleri mayısta baslayacakmıs.

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• ilk 2 sezona göre sönük final di bence

yalnız ufaklık carl dan umutluyum..biraz daha büyüsün hem kalan insan ırkının hem zombilerin kökünü kurutur..

işin yoksa aylarca yeni sezon bekle:(

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bu filme bu sezon finali yakışmadı. Vali kendi adamlarını öldürüyo filan. Kimse kalmıyor. Andrea iki saat konuşuyor bir pense mi ne diyorlar alamıyor. Hadi aldı onca olay atlatan kadın bir zombiye yem oluyor. Ben senaristten daha iyi bölüm beklerdim. Yinede elle tutulur ender dizilerden seviyorum...

1|0
    0|0
  • dur izliyoz daha 10.bölümdeyim

1|0
    0|0
  • beklediğim gibi olmadı özellikle valinin hapishaneyi bastığı kısım sanki geçiştirilmişti oyunculara efektlere diyecek yok ama senaryo sanki biraz çırpınıyor gibi geçen haftaki bölüm sezon finali olsa daha güzel olurdu

1|0
    0|0
  • Bilmiyorum da artık iyice sıktı, bir yerde geçer oldu konu sürekli. Zombileri sinek öldürür gibi öldürüyorlar eskiden bir korku hissedilirdi dizide artık o havada yok.

1|0
    0|0
  • sesli gülebilir miyim (:D)...

1|0
    0|0
  • öyle dizilerde bir sonraki bölümde ne olacaği tahmin edilmez.ama yine vali bunlara kafayi takar.

1|0
    0|0
  • soracağın soruya yaaaa izleyen var izlemeyen var spoiler yok sitede neden soruyosun :S

1|0
    0|0
    • :/ özür. müdavimler izlemiştir simdiye diye düsündüm.

• valla ben anca 1 gün geriden seyredebiliyorum :( en erken.

Kızlar Ne Diyor 1

• Yaa sonunu söylemesene :/ pff...

1|0
    0|0
    • :/ özür dilerim. vallahi kötü bir niyetim yoktu.

• :D olsun merak ediyordum izlerim yine..andrea o sarışın değil mi sağda solda kimi bulursa şey yapan :d

• o evet :)

Yükleniyor...