Insanlardan duymaya dayanamadığınız şeyler nelerdir?

mesela ben "gönül dostları" ya da "yüreğine sağlık" gibi şeyleri duymaktan nefret ediyorum. o kadar yapmacık o kadar ağlak o kadar duygu sömürüsü gibi tınlıyorki söyleyenin ağzına bir tane patlatasım geliyor. hadi o kadar abarmayayımda, sevmiyorum yani...sizin var mı böyle sinirlerinizi diken diken eden laflar?

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

• sevgilim hariç

bebeğim

canım

aşkım

sözlerini söyleyenlerden tiksiniiyoum

0|0
    0|0
    • sevgiliye sadece sevgili denmeli, ben de hiç sevmem diğerlerini. özelliklede aşkım denmesini

• peki adınızla hitap edilmesi tiksindirir mi sizi?

• tiksindirmez de şöyle diyim mesafeli gelir erkek arkadaşım dışında herkes ismimle hitap etsin sorun değil

Kızlar Ne Diyor 7

• "Hadi" kelimesi beni deli eder mesela..

0|0
    0|0
  • cicim iyk iğrenç geliyor :)

0|0
    0|0
  • hadi uyan artık hadi hadi kalk hadi okula geç kaldın hadi hadi HAAAAADDİİİİİİİİİİİ bir gün cinayet işletebilir.

0|0
    0|0
    • hakkaten ya...başından gitmek bilmez bir ses...katılıyorum, bence de işletebilir

• bende öyle umud ediyorum öğlen 2 de dükkan açmak en büyük hayalim :D

• bar vs. biyer işletirsen olabilir o :)

• arkadaşımın 2 metre uzaklıktan geri zekalı diye bağırması bana nefret ediyorum milletin içinde ahırdan kaçmış gibi bağırıyor. o kızın sesini duymaktan nefret ediyorum.

0|0
    0|0
  • ^^güzelim ^^ kelimesi erkekde dese kadında dese itiici gelıyor o ne demek ya

0|0
    0|0
  • erkeklerin kızlara tatlım demesinden hiç haz etmem.çok sinir bozucu bir söz bnce

0|0
    0|0
  • yatım katım arabam var hepsinin hammuna diyesim gelir de diyemem

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 7

• "Aynen aynen"

Neredeyse her önermeye veyahut soruya katıldığını bildirmek için kullanılan kelime öbeği... Katılıyorum, bence de, aynı fikirdeyim, doğru dedin vb. daha bir sürü kelime varken neden her seferinde aynen aynen?

"HedeCİM, hödöcüm"

Yapmacık samimiyetin dik alası. Şahıs isimlerinin sonuna şekeri kaçmış ciklet kıvamında yapıştırılmak suretiyle iyice çirkinleşir yav.ak ağızlarda

"AfiyetLER olsun"

Gereksiz yalakalık kokan bu abartılı vurgu niye? Kimi esnaf da yapıyor bunu, bir daha gelme bu dükkana demiş gibi geliyor insana

Kanka, Pampa, Cücü

Daha abuk subuk kelimeler de uydurulabilir biraz hayal gücüyle. Bunlar bile yanında sönük kalabilir.

Bazıları "Kral, Reis, Hacı, Hoca, Hafız :D" diye de hitap ediyor, onları da kullananların kreatif zekasının becerilerine hürmeten hakir görmüyorum, bir nebze kabul edilebilir durumdalar

0|0
    0|1
  • ben de gıcık olurum yüreğe sağlıkdan...daha çok var gerçi adamına göre değişir ..mesela anlatırsın anlatırsın dediğim gibi fikrim değişmedi dedi mi ümüğünü sıkasım gelir .d

0|0
    0|0
  • mesela ben şöleyim ben böleyim

0|0
    0|0
  • Yaratmak yaratıcı olmak gibi kelimeler beni oldukça geriyor.

0|0
    0|0
    • olur olmaz kullanıp kulağına soktukları içindir muhtemelen. yoksa bakma ifade ettikleri güzel aslında

• tam olarak nedir seni rahatsız eden?

• İnsanların bişeyi yarattığını zannetmesi :)

• Canım kelimesi kadar lanet bir şey yok sevgilime bile söyletmiyorum

0|0
    0|0
  • "mantıklı düşünürsek" en sevmediğim laf bu. Biz mantık kullanamıyoruz sanki.

0|0
    0|0
  • katıldım sana, aynen

0|0
    0|0
Yükleniyor...