Bazen "Edebiyat Örgütü" kurmak istiyorum :) ?

Kitaplarımızı yanımıza alıp kalkıp hepimiz aynı otobüse binsek, o kadar çok kitap okuyan insanla karşılaşan diğer insanların tepkisi nasıl olur sizce? Hatta kitapta geçen bir cümleyi sesli okuyup onu yol boyunca birbirimizle tartışsak, kitap okumayan birine aniden dönüp sorsak "Sizce ne anlatıyor?" diye. Ah ne güzel olur... :)

0|1
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bir kitaptan bir cümle seçilerek yorumlama az da olsa yapılır ama ne kadar doğru olur orası tartışılır. Senin okuduğun kitabı okumayan birine okuduğun kitaptan sesli bir cümle okuyup sorsan, sana istediğin cevabı verse ya da kendi düşüncesine göre olan yorumu iletse ne fark edecek?

0|0
    0|0
    • İletişim kurmuş olacağız. Yol boyunca sokakların boş kalabalığına bakıp gitmeyecek kişi. Düşünecek. Yaratan yarattığına "oku" diyorsa bir yerlerde, yaratılanda yaratanın yaratılanın içinde yarattığına "düşün" demeli bence.

• Bilemeyiz :)

• o zaman anlaştık diye kabul ediyorum ve iznizle, bu maç berabere bitti kabul ediyorum :D

En İyi Kız Görüşü

• Hakikaten güzel olurdu.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bu kadar soğuk olma Ankara Dötü donan edebiyat yapıyor

0|0
    0|0
  • Bende varım😂

0|0
    0|0
  • Ksde nerdeyse hergun nasıl bir kızdan hoşlanırsınız diye sorular soruyorlar. Ben bu yazıyı okumadan önce bilmiyodum ama şimdi buldum :)

0|0
    0|0
  • Bazen kitap okuyanların bile anlamadığı cümleler çıkıyor ama ben varım.

0|0
    0|0
    • Kendi içimizde çözemezsek yolculara sorarız :)

• O iyiydi. Selam olsun onlara... Sorumun cevabını da alabilir miyim?

• -Yaratan yarattığına "oku" diyorsa bir yerlerde, yaratılanda yaratanın yaratılanın içinde yarattığına "düşün" demeli bence- cümle benim için böyle. Zira insan ve dahil olduğu her şey, düşünceden ibarettir.

• örgüt mü ben katılırım :)

0|0
    0|0
    • Buradan da yeni bir üye bekliyorum :) mümkünse sorguda çözülmesin, sağlam olsun :)

• Elinde akilli telefon yerine kitap olsa insanlarin

0|0
    0|0
  • İlk üye ben olurum 😌🙌

0|0
    0|0
  • Burasi japonya degil guzelim

0|0
    0|0
  • Güzel düşünce sonuna kadar varım :))

0|0
    0|0