Vedat Türkali desem?

Çevremde boyle usta bir yazari taniyana, okuyana daha rastlayamadim.. Umdumu yine de kaybetmek istemiyorum. Benim, icinde kaybolarak okudugum romanlarin sahibini taniyip bilen duyan goren var midir? :)

0|1
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• vedat türkali bilinmezmi. İstanbul şiiri efsanedir. harika bir yazardır kendisi. uni yıllarımın hatıraları..

Salkım salkım tan yelleri estiğinde
    Mavi patiskaları yırtan gemilerinle
    Uzaktan seni düşünürüm İstanbul
    Binbir direkli Halicinde akşam
    Adalarında bahar
    Süleymaniyende güneş
    Hey sen güzelsin kavgamızın şehri...

1|0
    0|0
    • teşekkürler;)

• ben teşekkür ederim. yaşın gereği bu tarz şeyleri beğendiğini bildiğini görmek çok güzel:)

• yaşım çok küçük degil gerçi ama iltifatınıza mazhar olmak çok hoş :)

Erkekler Ne Diyor 8

• vedat türkaliyi biliyorum tabiki de bir çok senaryosu da var. ancak okumayı pek sevmem. vedat türkaliyi değil kitap okumayı :)

1|0
    0|0
  • Hiç duymadım araştırıcam ama :)

1|0
    0|0
  • sen yazar dememsen analıst ya da ulkuocakları baskanı derdım.

1|0
    0|0
    • romanlarını okursanız nasıl başarılı bır yazar olduğunu göreceksınız emın olun :)

• dalga gecmek için soylemedim. okuma güdüsü pek yok. gozler astiğmat hani olmasada iş güç. okur arkadaslarabasarılar.

• " bir gün tek başına " derim bende

1|0
    0|0
  • İsmini duymuş gibiyim kulak şeyi var gibi ben de bu ismin ama pek takip ettiğim birisi değil

0|0
    0|0
  • Valla yeni yazarlar keşfetmek istiyorum ama bu sıralar hiç mi hiç bir şey okuyasım yok.
    Neyse aldım bunu da listeye bir göz gezdiririm.

0|0
    0|0
    • Eminim hic pisman olmayacaksiniz :)

• Romanlarini bilinc akisi yontemiyle ve muthis tasvirlerle yazar.. Ornegin Bir Gun Tek Basina romani turkiyenin yakin gecmisi hakkinda onemli bilgiler verirken guzel bir aski ve kahramanlarin ic dunyalarini da gercekci bir sekilde yansitir.. ( cok mu karisik oldu :) )

• çoook :D

• tanımam

0|0
    0|0
  • keşfedilecek değerli yazarlardan ne yazık ki popüler olana rağbet var esasen ben okumadım fakat kitap okumayı severim ne var ki son zamanlarda edebi eserlere pek zaman ayırmıyorum okuduğum kitaplar daha çok tarihke ilgili

0|0
    0|0
    • Bunlara zaman ayirmamak işten bile degil başladi mi birakamiyo insan elinden.. Şiddetle israrla tavsiye ediyorum begeneceksiniz :)

• teşekkürler merak ettim hangi eserinden başlamalıyım

• Tabiki Bir Gun Tek Başina :) zaten gerisi sizin kendi isteginizle gelicektir.. Ancak okursaniz goruslerinizi bilmek isterim mutlaka :)

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...