Eğer bir mitolojik karakter olsaydınız, hangisi size yakışırdı?

1-Medusa, gözlerine bakanı taşa çevirdiğine inanılan yılan saçlı, keskin dişli, dişi canavar;
Eğer bir mitolojik karakter olsaydınız, hangisi size yakışırdı?
2-Pegasus, kanatlı at;

3-Dryad, ormanlarda yaşayan ağaç perilerine verilen isimdir ve ormandaki her ağacın bir dryad'ı olduğuna inanılır, ağaçları korumak gibi görevleri vardır;

4-Minotaur, mitolojide yarı insan-yarı boğa yaratık.

5-Centaur, kısmen insan ve kısmen at görünümlü yaratıktır
6-Siren, Sirenum scopuli denen bir adada yaşadıklarına inanılan deniz yaratıklardır;
7-Pan, yarı insan yarı boynuz ve bacaklarıyla hayvan olan, vahşi ormanın naif ruhu olan yaratık;

Güncellemeler:
Ben Pan olmak isterdim; naif, duygusal, hakısızlığa karşı ve filizlenmekten gelen.

Biri de Dryad'ı seçmedi :))) Oysaki Pan'a iyi yakışırdı.

0|0
13|4

En İyi Kız Görüşü

• Benden olsa olsa Zeus'un biricik kızı Minerva olur.. En yakın hissettiğim karakter hep o oldu. Yunan mitolojisinde de Athena diye bilinir.

0|1
    0|0
    • Evet bildim, herşeyi bünyesinde barındırıyor neredeyse :) Zeka-barış-strateji-sanat... Zeytin dalı da oradan geliyor sanırım.

• Evet öyle, güzel soruymuş uğraşmışsınız içeriğiyle baya.. modbeğendi etiketini de ekledim teşekkürler. :)

• İlginiz için çok teşekkür ederim :)

Hep istemiştim bir mitolojik sorusu hazırlamayı, elimden geldiğince uğraştım ama eksikler var tabi :) Tüm mitolojik unsurları da eklemek istemedim boğmamak adına.

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• Siren

0|1
    0|0
  • Erlik Han

0|1
    0|0
    • Bilmediğim bir karakterdi, hem de Türk mitolojisinden :) Teşekkürler

• Aslında ikisine de çok ilgiliyim ben :) Sürekli bakar keyif de alırım araştırmaktan ama şu ana dek 12 yorum geldi, Türk sorsam 2 falan gelirdi sanırım :) Ne yazıkki duurm bu...

• Katılıyorum ne yazık ki :/

• şu an ki seçenekler arasından en yakın olan Medusa. Bu soru dün sorulsa Siren derdim. Yarın ne olacağımı ben de bilmiyorum.

0|1
    0|0
    • Bu kadar seri değişiyor yani ruh haliniz :)) O da iyiymiş, seçenekler bunlar olmasa ne olmak isterdiniz?

• Nyks (Gece Tanrıçası) ya da Persephone (Yeraltı Tanrıçası)

• Nyks güzelmiş.

• 0|1
    0|0
  • koc burcu olarak pan diyorum :)

0|1
    0|0
  • Bunlardansa dryad değilse nyx veya athena ama nyx hep en sevdiğimdi

0|1
    0|0
    • Gizemli bir karakter :) Dryad'ı ben çok beğeniyorum, belki de Pan ı kendime yakıştırdığımdan, uyumlarından

• Dryad ya da Pegasus olmak isterdim heralde (:.

0|1
    0|0
  • Kadın savaşçı Amazonlar

0|1
    0|0
  • 6 kesinlikle 😊😊

0|1
    0|0
  • Athena olmak istiyorum

0|1
    0|0
    • Athena'yı eklemediğim için pişmanım şu an :D Tanrı ve tanrıçalardan biraz uzakta daha çok mitolojik simgelerden oluşsun istemiştim açıkçası sorunun :)

• Bir daha ki sefere tanrıçaları sor cevap verelim :)

• Düşünüyorum :) teşekkürler.

• Hiçbiri😂😂

0|1
    0|0
  • Siren çünkü Deniz'i seviyorum :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Deimos kotuluk tanrisi.

0|1
    0|0
    • Hem de bir gezegen adı dimi :)))

Aslında tanrılar değil de karakterler ve yaratıklar üzerinden sormuştum soruyu ama tanrılara olan ilgi daha fazla sanırım :) bunu anlıyorum

• Hades ol sen :D

• Olur anam hepsi olur =DDD

• minotaur reyiz çok felaket, brazzers'taki kel adam gibi -_-

0|1
    0|0
    • Hahahahaha hiç güleceğim yoktu , en savaşçısı o sanırım :))) Elfleri eklemedim, Sentor'ları koydum ama rağbet yok :)

• Teşekkürler Ben bunlara bakınca insan olmayı seçti

0|0
    0|0
    • Yorum yapmayabilirdin :D Zorla mı getirdik seni :))))))

Hem bence de profilindeki yakışmış sana...

Yükleniyor...