Filmler ve Filimler'i izliyor musunuz?

Çok iyi videoları var da şu videoda hakkaten kahkaha attım defalarca, muazzam olmuş.

Var mı bu grubu bilen, olay şu, bu adamlar genelde popüler filmlere parodi çekip dalga geçerek filmin belli standartlara uyup uymadığına karar veriyorlar.

Film saçma veya mantıksızlık içerse bile sırf senaryosu ve kendi içinde tutarlılığı, veya sanatsal bir yönü varsa film, kalitesiz, zorlama, derinliği olmayan sırf sabuk köpüğü işler ise filim oluyor.

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• https://youtu.be/pWlrg8Vd0Pc
    Abonesiyim. Çoğu videolarını izledim. En komik bulduğum 'evim sensin' di. Zaten başlı başına komik bir film, bide üstüne eleştirel parodi yorumlayınca yarılmıştım 😄😄

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Kardesim zorla izlettiriyor arada

0|0
    0|0
    • V for Vandetta'ya yaptıkları filmi izleyen herkesi güldürecek birşey olmuş hakkaten.

bir de Wolf of Wall Street'e bu kadar başarılı video çekmişlerdi.

• Bir kaç kez izledim

0|0
    0|0
  • ya en sevdiğim filmlerden biri bu benim. çok sevdim :)

0|0
    0|0
    • çok çook sevdim diğerlerini de izleyeceğim ama izlediğim filmlerinkine baksam daha eğlenceli olur :)

• 'Bekarlık zor her gün bulaşık her gün bulaşık'

Wolf of Wall Street'e yaptıkları fragman da çok güzeldi.

• Bu siteyi hatta Vendetta parody sini önermisti Şu an önceden bakmadigim için pişman oldum 😊

0|0
    0|0
  • Honest Trailer çakması çok kötü bence acayip gıcık oluyorum.

0|0
    0|0
    • Yok, öyle değil, Honest Trailers filmlerin şu abartılı, uydurma fragmanlarının formatı yerine dürüstçe filmin ne olduğunu anlatıyor. Film iyi veya kötü, tavırları aynı.

Titanic'in 3D olarak yeniden yayınlanması saçmalığını '3D filmde o kadar gerçekçi ki, o kadar muazzam ki, James Cameron'un cebinizden paranızı alışını dahi hissedebileceksiniz' diyorlar.

Bunlar ise filmleri genel olarak analiz edip, bazen filmlerin cidden eleştirisini yapıp, film veya filim olarak 'Dandik veya izlenebilir' diye notunu veriyor. Crank'e filim, Matrix'e o kadar eleştirdikten sonra film diyebiliyorlar mesela.

Benzer bir kafa ama aynı değil format olarak.

• Fazla gülmedim ama baya başarılı olmuş

0|0
    0|0
    • Bu adamları türk filimlerine yaptıkları eleştirilerden ötürü tehdit falan etmişlerdi bir keresinde yapım şirketleri. Geym of Bizans mıdır nedir o saçma filmin fragmanından yaptıkları bir eleştiriydi hatta.

• Araştırıcam:))

• geym ofbizansı izlemedim ama gani müjde varsa bir işin içinde tekrar eleştiri çekmelerine gerek yok aynı filmi koysunlar en güzel eleştiri olur :D yalnızca ''arabesk'' filmini sevdim o adamın.

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...