Birlikte bir hikaye yazmaya ne dersiniz?

soru kısa ve basit :)) birlikte bir hikaye yazmaya ne dersiniz?

Güncellemeler:
Yağmur hafif esiyordu, uzun bir yolda yapayalnız yürüyordu... (ben başladım sende devam et çıkar bişey ortaya :)

0|0
62

En İyi Kız Görüşü

• Adam yıllar önce kaybolan kızını gördü onda.Adam çocuk gibi seviniyordu basamak yaptığı hüzünlerinden kalan anılarıyla.Çocuğun akan burnunu çekişini duyunca, ona mendilini vermek üzereyken, çocuk kazağının yıpranmış kol kenarına burnunu sildi. Adam gülümsedi ve gözleri doldu.

0|0
    0|0
    • ya ben neden normal mesaj atamıyorum ama.. güncelleme ekliyor tekrar yazarsam :(

• adam kızın ellerini tuttu ve uzun uzun öptü... elleri yumuşacıktı kızın

• Küçük kız ilk kez kendini sevdi, daha önce kimse ona yaklaşmamıştı, onu sevmemişti.Yaşlı adam hızlıca bilet gişesine doğru ilerledi, kıza bilet aldı ve kızın eline verdi.Daha önce bir bilet görmemişti kız, yüzünde tatlı bir tebessümle adama bakıyordu.Yaşlı adam kızın başını okşadı ve kızı atlı karıncaya götürdü.Hayatında ilk defa oyuncaklar görmüş, ilk defa rengarenk bir dünya görmüştü siyah beyaz dünyanın içinde.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Kapı açık arkanı dön ve çık :D

Fakir bir ailenin çocuğuydu, elleri çatlak, ürkek bakışlı, küçük bir kız çocuğuydu... :D

0|1
    0|0
    • Yürümesine devam etti ta kii adamaın önüne gelinceye dek..

• Ne adamı bee öyle yazmayacagz :) Ağlatalım okuyucuyu delimisin bu Ülkede ağlatacaksın ki başarılı olucaksın :)))

• öyle bir baslamissin ki ruhum daraldi :/

adam ona bir pamuk seker uzatti ve lunaparka gidelim dedi :D

0|0
    0|0
    • bi anda çocukluk hayallerine dönüverdiler... kız adamın kalın ve güçlü ellerini sıkıca tuttu. adamda kızı kucaklarcasına aldı ellerinin arasına.. dev vücudunun yanında kızın narin vücudu tam bir tezat içindeydi.. ama yüzlerinde çocuksu bir mutluluk vardı..

• sana mesaj atamıyorm :(

• sevmem ben hikaye yazmayı

0|0
    0|0
  • nasil yazceez :D

0|0
    0|0
  • elinde iş çantası olan cüsseli adam köşede bilet satan yeşil elbiseli kızın yanına gelip uzuuun uzun yüzüne baktı ve sonra...(ee şimdi sıra sende)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• çok üşeniyorum kanka :((

0|0
    0|0
  • saçları sırılsıklam olmuştu üstelik şemsiyeside yoktu

0|0
    0|0
Yükleniyor...