Hayatınızda çok isteyipte gerçekleşen en güzel şey neydi?

Hayatınızda çok  isteyipte gerçekleşen en güzel şey neydi?

0|1
7|15

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Kucuklugumden beri cok seyahat etmisimdir hep ucaktaki hosteslere dik dik bakardim. Cok dikkatimi cekerdiler. 1 ayda 4 5 kez ucaklarda yolculuk yapardim ve hic ucaktan inmek istemezdim. Bende bir gün hostes olucam dedim. Ve oldum en büyük hayalimdi 😊

1|0
    0|0
    • ne güzel benimde abim hostesle evlenmek istiyor bulursa tabi

• İnşallah bulur ama hostesle evlenmekde zor. Kuş misali uçup gidiyor. Bazen yolculuk oluyor türkiyeye 2 hafta 10 gün gelemiyoruz pek sosyol hayat yok maalesef. Abin bidaha düşünsün benim erkek arkadasim daha evlenmeden sorun yapmaya basliyor

• Onun kararı saygı duymak gerekiyor.

Erkekler Ne Diyor 14

• Geçen yıl Manchester City - Crystal Palace maçı kupon yaptım son maça kaldım Manchester City ' nin maçı 2 farkla kazanması gerekiyor. 25 bin lira alıcam eğer 2 farkla kazanırsa, City'nin tüm forvetleri sakat maça forvetsiz çıkmış herşey aleyhime işliyor ilk yarı 0-0 bitti, 2. yarı silva denen koca yürekli adam 2 tane birden attı işte bu dedim geliyor :D crystal palace bir gol attı dakika 65 70 Allahım dedim ofsayt olsun olamaz burdan yatamaz.. Pozisyon ofsayt değil, hakem ofsayt verdi işte bu dedim Allahım şükürler olsun :D
    Yaya toure sen git dakika 81de 3. golü at tüm hayallerimi yık dedim Allah uzun ömür versin yaya toure senin gibi :D maç 3-0 bitti :D sonuç olarak 0 lira aldım ve zaten istediklerim gerçekleşmeyen hayatımda bu da böyle bakıp güldüğüm bir anım olarak kaldı :D

1|0
    0|0
  • Guzel bir universite mimarlik okumakdi, okuyorumda :)

1|0
    0|0
  • İmkansız şeyler istemem olabilecek makul bir yaşamım ve hayallerim vardır
    O yüzden ne istediğimsem oldu çok şükür

1|0
    0|0
  • Daha gerceklesmedi

1|1
    0|0
  • Bir buluşmaydı... sadece iki gün

1|0
    0|0
    • aynı seyi bende yasadım sadece iki gün

• Neyse ki benim yaşadıklarımı ne sen yaşadın nede ben senin yaşadıklarını yaşadım. Ikimizde bence bu konuda şanliyiz. Iki gün içerisindeki gelişen olaylara şoyle bir baktiğimizda benimki seninkinden beter olabilir veya tam tersi :P ahh zamanin herseyin ilaci olduğunu söylerler hepsi yalan

• iddia oynadıydım ve tutmuştu. galiba bu :))

1|0
    0|0
  • Sınava girdik , çıktık gerisi artık allahın takdiri hayatta olmak istediğim mesleğe bakalım bu sene izin verecek mi :)

0|0
    0|0
  • 30 yil sonra Fenerbahcenin Turkiye kupasini almasi, hunharca bekledik yahu :D

0|0
    0|0
  • Kızım

0|0
    0|0
  • Köpeğimin olması

0|0
    0|0
  • koyu Beşiktaşlıyım gecen haftalarda Quresma mım imzasnı aldım :D yihuuu :D

0|0
    0|0
  • Olur inşallah bekleyişteyiz :-)

0|0
    0|0
  • senin sahibin olabilmekti o da olmadı:(

0|0
    0|0
  • Oğlum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Küçklğmde durumumuz yoktu bisiklt alamamıştm çok istemştm ama sonra Allah yüzmüze güldü aldım doya doya surdum 😀

0|0
    0|0
  • Zayiflamak imkansiz gibiydi hastalkk yuzunden 30 kg almistim 25ini verdim ve eski halimden daha zayif gozukuyorm diyetim sayesinde ✌

1|0
    0|0
  • Her istediğim oldu allaha çok şükür...

0|0
    0|0
  • Yeğenlerimin olması

0|0
    0|0
  • Butun asklarim

0|0
    0|0
    • Butun asklarim derken?

• @Eymeneymem iste hic bulusmamissin bulusmak istiorsun. Hic opusmemissin ve snra o an gelior. Gibi gibi. o ilkler olunca ne zmndir dusledigin cok gzl oluyor

• Evet ama unutmak gerek , takmiyacaksin yeni heyecanlar daha da guzel oluyor dun gece yeni kiz arkadismla kaldik sabaha kadar herseyi yaptik insanin aklina hicbisey gelmiyo

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...