Sırrı Süreyya Önderin düğün dernekte oynadığını bilseniz filme gider miydiniz?

sırrı süreyya önderin oynadığı düğün dernek filmine gidermiydiniz? Ya mahsun kırmızgülün albümünü alıp filmlerini izlermisiniz? Ben düğün dernek1 i izlemedim. Gitmedimde mahsunuda izlemiyorum dinlemiyorum. ÇÜNKÜ BİZ ONLARI İZLERSEK RAITING KAZANDIRIRSAK BİZDEN KAZANDIKLARI O PARALAR ASKERİMİZİ ŞEHİT EDEN MASUM İNSANLARI ÖLDÜREN TERÖRE GİDER. PRİM YAPTIRMAYIN.

Güncellemeler:
Hainlerin son çırpınışları bunlar.

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• O tiplere kesinlikle prim vermemek gerek...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Bu hesaba girersek neyse 😄

0|0
    0|0
    • Ben girerim kim olursa olsun bu vatandan ekmek ye ünlü ol sonra ihanet et.

• Senin bu yazdiklarin deli sacmasi şeyler bu dediklerine inanmamizi beklemiyorsun demi?

0|0
    0|0
    • Ben dikkat ederim deli meli saçması değil. bu vatandan ekmek yiyipte ihanet edenin o elini kırarlar.

• Nerden biliyorsun gittiğini kanitlarin var mi

• Mahsun açık açık belirtti tweetlerini oku. Sırrıda pkk leşlerinin cenazesinde bulundu devlete tehditler savurdu oda var.

• Kalleş sirtinizi verdikleriniz boyle kucuk hesaplarda aramaya gerek yok.

0|0
    0|0
    • Yazdığımı iyi okudun mu

• Ben kişiler üstünden gitmedim gerçek İslam derken. Bak ne demişim gerçek İslam. Allah o kişiyi zamanı gelince gönderecektir zaman.

• Ümit et ama yarini dusunerek elinden gelenide yap. Kula temah etme kula kulluk eyleme. Kimseyi bekleme herkez can olarak bu dunyada ise herkesin kendi sevap gunah defteri var iste baskasindan medet ummak niye? Herkesin kiyameti kendi ölumudur. 4 kitabi okumadan islamida yorumlama tarafsiz bakis gercegi yansitir

Yükleniyor...