Nutuk ile ilgili bilgi almak ıstıyorum

nutuk u diğer kitaplardan ayıran özellikler nelerdir ?

0|0
8|6

En İyi Erkek Görüşü

• söylev niteliği taşıyor olması ve M.Kemal Paşa tarafından yazılmış olması yetirince ayırt edici bir özellik : )

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• element sayısının mikrobiyolojik asitlerindeki rna ve dna sayılarının eşitliği ayırır,:p bu ne biçim soru be:D

0|0
    1|0
  • Atatürk yazmıştır, dönemde belli başlı olayları ve gelecekte yaşanabilecekleri kimi yerde objektif, kimi yerde heyecanlandırıcı, cesaretlendirici şekilde anlatmıştır. Bence siyasi görüşü ne olursa olsun herkesin okuması gereklidir.

0|0
    0|0
  • ben iki kere kumuştm ikincisini askerde okumuştm sadeleştrme çeviri değil de çok kötüydü..yayından yayına üslup çok değişiyor..ilkini zevkle okumuştm

0|0
    0|0
  • cumhuriyeti nasıl kurduğumuzu ve bu süreçte yaşananları anlatan bir DESTANdır.

sana şunu söyliyeyim, Irk olarak Türk , din olarak da Müslümanım diyen herkesin. Hem Nutuk hemde Kuran-ı Kerim'i okuması gerekli bu benim görüşüm.

1|0
    0|1
  • ,Bana göre, diğer kitaplardan ayrılan bir yanı yok.

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Vatanımızı tanıtan, milli mücadelemizi, Ata'mızın devrimlerini, kendini milletine adayan Ata'mızın kendi kaleminden anlattığı tarihi bir belgeseldir, destan niteliği taşır.

1|0
    0|1
  • Böyle bir soruyu sormadınız kabul ediyorum

0|0
    1|0
    • ne alakası var unıversıtede sorulan bır soru sonucta bu

• :) Hangi üniversite o, Sabahattin Zaim mi?

• oku da gel

0|0
    0|0
  • söylev niteliğinde olması.

0|0
    0|0
  • çok uzun olması

0|0
    0|0
  • diğer kitaplardan ayrılan bir yanını göremedim.

0|0
    0|0
  • normal bir kitap bence

0|0
    0|0
  • Aatatürkün yazmış olması

0|0
    0|0
Yükleniyor...