Bugun Ney enstrumaniyla ilgili butun soruları yanitlicam sorusu olan var mi?

İstediginiz kadar ve Ney le alakalı istediginiz soruyu sorabilirsiniz

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Ney isim olarak çok tuhaf olmuş bence senin görüşün ne bu konu hakkında? Neden sordum çünkü kısaca anlatayım arkadaşımla avm de otururken bir şey çalıyordu (Ney) sordum iste ney çalıyor diye arkadaşım da Ney çalıyor kanka dedi bende bende bilmiyorum ney çalıyor diye bir konuşma olmuştu 😄

0|0
    0|0
    • Klasik bir muhabbet bu her yerde olur , Ney de ilerlemenin sonu yok her an senden daha iyi ses cikaran olabilir , ve beni cezbeden sesi ve zor olmasi :)

• Ama anlayınca bayağı bir komik oluyor 😄

• ilkinde oylede 5643456 inci bir bitmedinize donuyor :D

En İyi Erkek Görüşü

• Neden böyle bir konuda soru almaya ihtiyaç duydun?

0|0
    0|0
    • İnsanlara yardim etmek icin , birine yardimci oldugun zaman hissettigin duygu gercekten hos

• Hımmm güzel bir hareket. Taktir ettim seni. Hazır seni bulmuşken soralım o vakit. Ben hep merak etmişimdir neye uflerken dudaklar ıslık çalar gibi büzülerek hafif kavisle yanlamasına mı üfürülüyor neye?

• Aynen oyle ne guzel tarif ettin :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Neyin anavatani anadolu mudur?
    Sana gore en iyi neyzen kim? Onerebilecegin sarkilar? Ney+ud tercihimdir :)

0|0
    0|0
    • Ney sumerlere kadar dayanir bana gore gelmis gecmis en iyi neyzen Niyazi Sayindir , Necdet Yaşarla beraber yaptiklari ney- tanbur kayitlari cok iyidir , Daha sonra talebesi Sadreddin Ozcimidir , Onunda Perde Kaldirma isimli cok iyi bir ney solosu vardir :)

• Tesekkur ederim:) mutlaka arastiracagim

Erkekler Ne Diyor 1

• Ney neyden yapılıyor

0|0
    0|0
    • Ney sulak alanda yetişen kargı yani kamıştan yapılır

• Bulur da o 2-3 sene zarfinda hem sen hem ney pisiyor ve ses daha hos oluyor

• Anladım :)

Yükleniyor...