Cıddı olur musunuz? en cok dınledgınız tarz nedır?

son zamnlarda cevremde aldgım tepkıye karsı merak edıyrum ben cogunlukla ılahı dınlıyrum telefonmda falan ılahıer var arkads olrtmnda baktıklarında bı anda telefonu bırakıyolar ve cok uzuluyorum ama onların tebkısı yuzunden bırakmadım bırakmamda sıze sormak ıstedım bıde

• ılahıler
    14% (3)14% (3)14% (6)Oy Ver
  • pop rock rap... vb.
    86% (18)86% (19)86% (37)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Genelde b seçeneğini dinliyorum. Ancak bazen öyle bir ruh haline bürünüyorum ki, 3-5 gün sadece ilahi dinliyorum.
    Senin de üzülmen oldukça saçma. Ne çekinecek bir durum, ne üzülecek bir durum. Herkes kendi işine, kendi zevkine baksın.

0|0
    0|0
    • orsı öyle tabı ama ne bıleyım sanı kendımı dıslanmıs gıbı hıssedyrum ılahılerı ck sevıyrum kımse ıcınde bırakmam sadece ılahılerın dınlenmemsı uzuyo benı

• dogru haklısın ramazan ayında ortalıkkta yemek yıyenı gördm onları dusunerekten bu basıt klıyo

• Aynen öyle.. Sende üzülme.

Erkekler Ne Diyor 12

• İlahide dinliyorum az ama

1|0
    0|0
  • Soyle rahat 10 sene rock, metal dinlemisligim var ama son birkac aydir dubstep dinliyorum

1|0
    0|0
  • Trance ve House müzik dinlerim. İlahiler benim uykumu getiriyo. araba kullanırken dinlesem kaza yaparım anasını satiim.

0|0
    0|0
    • tamm dınlemysn ama saygn olsun ne o öyle anasnı satrım falan dıkat et sözlerne bıraz

• tamm kapt konuy tartsmk ıstmryum dınle sen dılını bılmedgnz sarkılarnı ıyı aksamlar

• dilini bilmediğim mi? ben genelde söz olmayan parçaları dinlerim. sözlü de dinlerim sıkıntı olmaz türkçe parçalardan nefret ediyorum artık her şarkısında aşk şehvet var bu ne ya.

• pop rock rap... vb.

0|0
    0|0
  • Metal metal metal. \m/

0|0
    0|0
  • Ben rock dinlerimde arkadaşların ilahi dinlemediği için telefonu bırakıyor bunda üzülecek ne var en azından senin için :l

0|0
    0|0
    • ılahılerı duyunca yuzlernn asmaları

• Kötü bir niyet yokyur ya da sana öyle gelmiştir ki öyle olsa bile önemsememelisin :l

• katagori yanlış olmadı mı sence pembe -.- bazen dinlerim ama kaptırmam kendimi

0|0
    0|0
    • neden yanlıs ılahıoldugu ıcınmı

• Slow dinlerim hep. Yabancı genellikle. İlahilerden hiç haz etmem ne yazık ki

0|0
    0|0
  • Kulaga hos gelen hepsini dinleriz be abla

0|0
    0|0
  • Chill out, Jazz, Electronic, House...

0|0
    0|0
  • jazz ve rap

0|0
    0|0
  • rap.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• hip hop

0|0
    0|0
  • Karışık, her telden dinlerim. Ama en çok yabancı pop dinliyorum.

0|0
    0|0
  • Neden birilerinin ne dediğini önemsiyosun herkesin farklı zevkleri vardır ve kimse karışamaz

0|0
    0|0
  • Rock/metal.

0|0
    0|0
Yükleniyor...