Dorian Gray'in portresi? okuyan var mı?

düşüncelerinizi alabilir miyim? düşüncelerinizi alabilir miyim?

0|1
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Vikipedide az buçuk okumuştum. Kitabını okuyamadım ne yazık ki. Onuda öğrenmeme vesile olan Amerikan dizisi ismi neydi ııııı dizilaba bakiyim geliyorum :) He ok. Penny Dreadful.. Hikayesini okuduğumda epey çekici gelmişti.

Edebiyatın ünlü ve korkutucu karakterleri bir araya geliyor. Dr. Frankenstein ve canavarları, Dorian Gray ve Dracula'nın romanındaki ikonik karakterleri de dahil olmak üzere Viktorya Londra'sında yer alacaklar. Kısacası bizleri korku dolu dakikalar beliyor olacak.

Orada Dorian Grayi ilk defa duymuştum diziyi izlemeye başladığımda ki şiddetle tavsiye ederim. En şaştığım karakterlerden biriydi. Dizi keyfime etki etmesin diye hikayesini tam okumadım ama kesinlikle okumalısın ya da bu diziyi izlemelisin. Eminim filmi de çekilmiştir böyle bir karakterin

1|0
    0|0
    • kesinlikle izlerim diziyi eğer beklentimin altında kalmazsa gerçekten konusu falan ilgimi çekti, bakıyorum hemen diziye, çok teşekkürler :)

• yalnız eig için 24 saat geçmesi gerekiyormuş :D

• Düşünmen yeter teşekkürler :)

Erkekler Ne Diyor 3

• "bir hüznün resmi gibi
    kalbi olmayan bir yüz."

1|0
    0|0
  • Ben ilk 40-50 sayfasini okuyup birakmistim çok sıkıcı oldugu icin. Ama bu siteden birisi cok tavsiye etti tekrar basliycam :-)

0|0
    0|0
  • Oscar mı o

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...